Verstappen vindt vijfde plaats hoogst haalbare in GP België
SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen vond dat hij het maximale eruit had gehaald in de Grote Prijs van België. De regerend wereldkampioen in de Formule 1 vertrok van de elfde plaats en eindigde als vijfde in Spa-Francorchamps, waar de Brit George Russell won. "De snelheid zat er wel redelijk in, maar was ook niet heel goed. Als je dan van de elfde plek komt en niet het snelheidsverschil hebt, dan wordt het een moeilijk verhaal", zei hij bij Viaplay.
De Red Bull-coureur vond dat hij veel gemaximaliseerd had tijdens de race. "Ik zat dicht bij George, maar voor mijn gevoel was mijn bandenslijtage hoger. Ik had niet een één stop kunnen doen", vergeleek Verstappen zich met de Mercedes-coureur die door die strategie de zege pakte.
"Ik had ook niet verwacht dat ik Lando achter me had kunnen houden, daarin ben ik toch positief verrast", zei hij over de strijd om de vijfde plaats met McLaren-coureur Lando Norris.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.
1 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.
2 uur geledenCORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.
2 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
4 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
5 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
8 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
11 uur geleden