Verstappen vindt Netflix-serie over Formule 1 'over de top'
BAHREIN (ANP) - Bij Netflix is vanaf vrijdag het nieuwe seizoen van Drive to Survive te zien, de serie over het reilen en zeilen in de Formule 1. In de nieuwe afleveringen gaat het over het afgelopen seizoen met de strijd tussen Lewis Hamilton en Max Verstappen. De Nederlander van Red Bull heeft opnieuw niet meegewerkt. Hij zal wel kijken, vertelde Verstappen tijdens de testdagen in Bahrein. "Om te zien hoe over de top het is."
"Ik denk dat het na seizoen één al verpest was. Ik ben een vrij nuchtere kerel en ik wil gewoon feiten en geen hype", vertelde Verstappen, die vrijdag op dag twee van de testen zelf achter het stuur kruipt. Donderdag deed zijn Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez dat.
Verstappen veroverde afgelopen jaar de wereldtitel na een tumultueuze slotdag in de GP van Abu Dhabi, waar hij de Brit in de laatste ronde passeerde.
Meer uit Sport
LEICESTER (ANP) - Dartster Beau Greaves heeft als eerste vrouw ooit voor een negendarter getekend tijdens een toernooi van de PDC ProTour. De 22-jarige Britse presteerde dit tijdens een wedstrijd in Leicester tegen de Oostenrijker Mensur Suljovic.
12 uur geledenDUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft woensdag de nummer 10 van de wereldranglijst, Alexander Boeblik, verslagen en staat daardoor in de kwartfinales van het tennistoernooi in Dubai. De 29-jarige Nederlander had aan twee sets genoeg om de 28-jarige Kazach uit te schakelen: 6-3 7-6 (4). Griekspoor treft nu Jakub Mensik, de Tsjech die de Australiër Alexei Popyrin versloeg: 6-3 6-2. Mensik schakelde vorige week Jannik Sinner uit op het toernooi van Doha.
13 uur geledenWENEN (ANP) - Paralympische sporters verkeren in grote onzekerheid nu Russen en Belarussen van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC) weer onder hun eigen vlag moeten kunnen deelnemen. Dit leidt ertoe dat Europese landen afzien van het organiseren van toernooien, onder meer omdat er nog altijd sancties gelden tegen de twee landen vanwege de oorlog in Oekraïne. Daarom is het voor grote sporten als para-atletiek en -zwemmen nog onduidelijk of er dit jaar wel een EK plaatsvindt, zegt president Raymon Blondel van het Europees Paralympisch Comité.
18 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielerbond Belgian Cycling is een campagne gestart tegen wangedrag tegen wielrenners. "Moedig aan met je hart, niet met haat. Langs de kant maak jij het verschil. Respecteer de renners, respecteer de koers", is de boodschap van de campagne met de naam #respecttherace. Komend weekend begint het Belgische wielervoorjaar met de Omloop Het Nieuwsblad.
20 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis slaat het NK sprint van komend weekend over en heeft zijn seizoen beëindigd. De winnaar van olympisch brons op de 1500 meter in Milaan had zich in Thialf nog kunnen plaatsen voor het WK sprint van een week later, maar dat ziet hij niet zitten.
21 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.
1 dag geleden