Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen vindt het te vroeg om over zegekansen Mexico te praten

Verstappen vindt het te vroeg om over zegekansen Mexico te praten

MEXICO-STAD (ANP) - Ondanks vijf eerdere zeges in Mexico-Stad, durft Max Verstappen zich nog niet uit te spreken over zijn kansen voor de Grote Prijs van Mexico dit weekend. "Het is onbekend wat we kunnen verwachten", zei de wereldkampioen.

"Ik kijk niet graag terug naar wat we hebben bereikt op een circuit, want dit jaar is heel anders. "Veel auto's zijn veel competitiever, ook in de race", verklaarde de Nederlandse coureur op de website verstappen.com. "De laatste races waren moeilijk, ook al was Austin een veel positiever weekend. Maar op zondag kwamen we nog wat tekort."

Verstappen doelde op zijn derde plaats bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten, die hij mede door een tijdstraf voor concurrent Lando Norris wist te behalen. De WK-leider van Red Bull vergrootte daardoor zijn voorsprong op Norris naar 57 punten.

Inhaalactie

"We waren te langzaam. We moeten begrijpen waarom dat zo was. Dan hebben we misschien weer een kans. Ik vind het hier leuk. Ik heb hier goede races gehad. Maar het is te vroeg om te zeggen dat ik hier voor de winst kan gaan", aldus Verstappen in Mexico-Stad.

Verstappen keek ook nog even terug op de actie van Norris, die een straf van 5 seconden kreeg door een inhaalactie buiten de baan bij Verstappen. "Je mag niet buiten de witte lijn inhalen. Dat is een duidelijke regel. Ik heb het zelf ook gedaan in het verleden. Ik snap niet waarom er nu opeens geschreeuwd wordt om veranderingen in de regels, terwijl dit altijd al zo is geweest", zei de Nederlander.

McLaren, het team van Norris, besloot vrijdag alsnog de straf aan te vechten. Het team heeft een zogeheten 'Right of Review' aangevraagd, die vrijdagmiddag op het programma staat.

Meer uit Sport

Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

41 minuten geleden
Pogacar kijkt uit naar historische recordpoging in Parijs-Roubaix

OUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar kijkt na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen uit naar de volgende koers. Over een week kan de Sloveen in Parijs-Roubaix geschiedenis schrijven door als eerste wielrenner ooit alle vijf de zogenoemde monumenten op rij te winnen. "De motivatie is hoog, de druk is laag", grapte Pogacar na de Ronde van Vlaanderen. "Net als de druk in de banden."

1 uur geleden
Vollering moest diep gaan voor zege in Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering moest diep gaan in de finale van de Ronde van Vlaanderen, zei de Nederlandse winnares van de voorjaarsklassieker in het flashinterview na de wedstrijd. "Het was heel zwaar", zei Vollering. "Ik dacht alleen maar, ik moet zo hard mogelijk blijven gaan. Het lijden is eindelijk voorbij."

2 uur geleden
Vollering voegt zich in rijtje Nederlandse winnaars in Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering is zondag de zevende Nederlandse vrouw geworden die de Ronde van Vlaanderen heeft gewonnen. Op de Oude Kwaremont zette ze aan en niemand kon de Europees kampioen volgen. Het is de eerste Nederlandse zege in vijf jaar tijd.

2 uur geleden
Vollering wint voor het eerst Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering (29) heeft de Ronde van Vlaanderen bij de vrouwen gewonnen. De Nederlandse renster van FDJ United - SUEZ was zondag verreweg de sterkste. Het was de eerste keer dat Vollering de Ronde van Vlaanderen won. Een tweede plaats in 2023 was haar beste prestatie tot dusver in de Belgische voorjaarsklassieker. Puck Pieterse werd derde achter Pauline Ferrand-Prévot.

2 uur geleden
Van der Poel kan leven met plek twee achter 'fenomeen' Pogacar

OUDENAARDE (ANP) - Mathieu van der Poel kan zich neerleggen bij zijn tweede plaats achter Tadej Pogacar in de Ronde van Vlaanderen. "Ik heb een probleem, er rijdt een fenomeen rond", zei de Nederlander kort na de wedstrijd in een flashinterview bij Sporza. "Ik heb alles gedaan wat ik moest doen, er was gewoon één iemand sterker."

3 uur geleden
Pogacar vervolgt recordjacht met winst in Ronde van Vlaanderen

OUDENAARDE (ANP) - Met zijn derde overwinning in de Ronde van Vlaanderen is Tadej Pogacar gedeeld recordhouder van die koers geworden. De Sloveen deelt de eer met onder anderen Mathieu van der Poel, Tom Boonen en Fabian Cancellara. In totaal wonnen acht mannen de Ronde drie keer. Pogacar was in 2023 en 2025 ook de beste in Vlaanderen.

3 uur geleden