Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen vijfde in tweede training Spanje, Leclerc de snelste

Verstappen vijfde in tweede training Spanje, Leclerc de snelste

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Spanje de vijfde tijd gereden. De wereldkampioen zag de Ferrari's en verrassend genoeg ook de Mercedessen sneller rijden op het Circuit de Catalunya. Hij was in zijn Red Bull ruim 3 tienden langzamer dan Charles Leclerc, die evenals in de eerste training de snelste was.

Opvallender waren de tijden van George Russell en Lewis Hamilton. Het duo van Mercedes kon dit seizoen nog niet tippen aan Ferrari en Red Bull. Russell noteerde de tweede tijd, zevenvoudig wereldkampioen Hamilton klokte de derde. De Spaanse thuisrijder Carlos Sainz was in zijn Ferrari ook nog een fractie rapper dan Verstappen.

Sergio Pérez, de teamgenoot van Verstappen, reed de zevende tijd. De Mexicaan ontbrak in de eerste training omdat Red Bull de Est Jüri Vips de kans gaf kilometers te maken in een Formule 1-wagen.

Meer uit Sport

Gestopte tennisster Serena Williams terug op lijst dopingcontrole

BERLIJN (ANP/DPA) - Voormalig tennisster Serena Williams heeft de dopinginstantie International Tennis Integrity Agency (ITIA) van de tennisfederatie verzocht weer opgenomen te worden op de lijst voor dopingcontroles.

49 minuten geleden
Red Bull bevestigt Hadjar als coureur naast Verstappen in 2026

ABU DHABI (ANP) - Formule 1-team Red Bull Racing heeft Isack Hadjar bevestigd als de nieuwe teamgenoot van Max Verstappen in 2026. De 21-jarige Frans-Algerijnse autocoureur vervangt de Japanner Yuki Tsunoda, die wel als testrijder verbonden blijft aan het team.

3 uur geleden
Motorcrosser Herlings na zestien jaar weg bij KTM-team

MATTIGHOFEN (ANP) - Vijfvoudig wereldkampioen motorcross Jeffrey Herlings vertrekt bij Red Bull KTM Factory Racing. Op de website van het MXGP-team wordt de 31-jarige Brabander uitgezwaaid met mooie woorden.

5 uur geleden
Giro d'Italia voor het eerst van start in Bulgarije

ROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.

1 dag geleden
Red Bull betuigt spijt en betreurt dreigementen aan Antonelli

DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.

1 dag geleden
Italiaanse tennislegende Pietrangeli (92) overleden

BOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.

1 dag geleden
Wielrenner Van Aert start deze winter in acht veldritten

DEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.

1 dag geleden