Verstappen vijfde in tweede training Spanje, Leclerc de snelste
BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Spanje de vijfde tijd gereden. De wereldkampioen zag de Ferrari's en verrassend genoeg ook de Mercedessen sneller rijden op het Circuit de Catalunya. Hij was in zijn Red Bull ruim 3 tienden langzamer dan Charles Leclerc, die evenals in de eerste training de snelste was.
Opvallender waren de tijden van George Russell en Lewis Hamilton. Het duo van Mercedes kon dit seizoen nog niet tippen aan Ferrari en Red Bull. Russell noteerde de tweede tijd, zevenvoudig wereldkampioen Hamilton klokte de derde. De Spaanse thuisrijder Carlos Sainz was in zijn Ferrari ook nog een fractie rapper dan Verstappen.
Sergio Pérez, de teamgenoot van Verstappen, reed de zevende tijd. De Mexicaan ontbrak in de eerste training omdat Red Bull de Est Jüri Vips de kans gaf kilometers te maken in een Formule 1-wagen.
Meer uit Sport
AARBURG (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser (Movistar) heeft zaterdag in de vierde etappe van de Ronde van Zwitserland de leiding overgenomen van Elisa Longo Borghini. De Zwitserse wereldkampioen tijdrijden was de snelste in een tijdrit over 23,7 kilometer rond Aarburg. Voorafgaand aan de tijdrit stond Reusser vijfde op 55 seconden van Longo Borghini. Met nog een dag te gaan heeft ze een voorsprong van 10 seconden op de Italiaanse.
1 uur geledenBRNO (ANP/RTR) - Motorcoureur Ai Ogura heeft bij de Grote Prijs van Tsjechië in de MotoGP de allereerste poleposition uit zijn loopbaan gepakt. De 25-jarige Japanner verbrak het ronderecord in Brno (1.51,139) en hield de Italiaan Fabio Di Giannantonio op ruim twee tienden achterstand. Francesco Bagnaia maakt de eerste startrij compleet.
1 uur geledenLENZERHEIDE (ANP) - Puck Pieterse is bij de korte race van de wereldbeker mountainbike in het Zwitserse Lenzerheide als vijfde geëindigd. De 24-jarige Amersfoortse moest de zege laten aan de Amerikaanse Savilia Blunk en eindigde op 23 seconden. Anne Terpstra eindigde op 40 seconden als achtste.
20 uur geledenBERLIJN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft haar kwartfinale op het grastoernooi in Berlijn met de nodige moeite gewonnen en staat in de halve finale. De Belarussische nummer 1 van de wereld verloor de eerste set kansloos, maar richtte zich op en rekende in drie sets alsnog af met de Tsjechische Nikola Bartůňková: 2-6 7-6 (2) 6-2.
20 uur geledenBAD RAGAZ (ANP) - Jhonatan Narváez heeft de derde etappe in de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates versloeg na 157 kilometer met start en finish in Bad Ragaz medevluchter Xandro Meurisse uit België.
21 uur geledenHALLE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op het grastoernooi van Halle doorgedrongen tot de halve finales. De als eerste geplaatste Duitser was met 7-6 (10) 7-6 (2) te sterk voor de Belgische qualifier Raphael Collignon.
21 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De marathon van Londen vindt volgend jaar eenmalig plaats over twee dagen. Op die manier kunnen 100.000 mensen meedoen aan het evenement, tegenover een kleine 60.000 dit jaar. De wedstrijden van de elitemannen en -vrouwen vinden op 24 en 25 april op verschillende dagen plaats.
1 dag geleden