Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen vierde in teleurstellende tweede training Singapore

Verstappen vierde in teleurstellende tweede training Singapore

SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen is in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Singapore niet verder gekomen dan de vierde tijd. De leider in de de WK-stand, die vrijdag zijn 25e verjaardag viert, reed op het stratencircuit van Marina Bay het minste aantal rondjes van alle coureurs. De beste tijd was voor Ferrari-coureur Carlos Sainz in 1.42,587, op zo'n 2 tienden van een seconde gevolgd door zijn teamgenoot Charles Leclerc.

Leclerc is op de tweede plek in de WK-stand de belangrijkste concurrent van Verstappen, maar die kan door zijn ruime voorsprong dit weekend al wereldkampioen worden. De Nederlander is daarbij wel afhankelijk van de resultaten van Leclerc en Sergio Pérez. De kopman van Red Bull acht zelf de kans realistischer dat hij volgende week in Japan weer wereldkampioen wordt. Zijn teamgenoot Pérez stelde in de tweede sessie teleur met de negende tijd.

De AlphaTauri van Pierre Gasly vatte vlam in het tweede deel van de sessie. Het vuur was vlak bij het hoofd van de Fransman, maar die kon snel uit zijn auto komen waarna er een brandblusser bij kwam.

Verstappen reed in de eerste training nog de tweede tijd, achter Lewis Hamilton van Mercedes. Zaterdag is de kwalificatie voor de race van zondag, die dan om 14.00 uur van start gaat.

"We begonnen de dag vrij goed in de eerste vrije training", aldus Verstappen. "De auto werkte goed. Voor de tweede vrije training wilden we een paar dingen uitproberen, maar dat duurde wat langer voordat het werkte. Toen we daarna weer wat anders wilden proberen, duurde dat ook weer lang. Natuurlijk is er nog veel ruimte voor verbetering en moeten we nog analyseren of de door ons aangebrachte wijzigingen hebben gewerkt of niet."

Meer uit Sport

Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

8 uur geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

10 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

15 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

16 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

19 uur geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

1 dag geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden