Verstappen vierde in eerste training voor Grote Prijs van Monaco
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft bij de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1 de vierde tijd neergezet. De Limburger kwam in zijn Red Bull tot 1.14,712. Daarmee was hij 0,181 seconde langzamer dan Charles Leclerc in zijn Ferrari. Verstappens ploeggenoot Sergio Perez reed op 0,039 seconde de tweede tijd, voor de andere Ferrari-coureur Carlos Sainz.
De eerste training op het stratencircuit in Monaco vond plaats op vrijdag en niet op donderdag, zoals voorheen gebruikelijk in het prinsdom. De training werd gedomineerd door de wagens van Ferrari en Red Bull. Mercedes had meer moeite om tot een goede tijd te komen. George Russell reed de achtste tijd op 0,680 seconde van Leclerc. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton kwam niet verder dan de tiende tijd en was bijna een seconde langzamer dan Leclerc.
Verstappen leidt het WK-klassement met 110 punten, 6 punten meer dan Leclerc. De regerend wereldkampioen won de laatste drie grands prix.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
8 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
8 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
11 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
12 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
14 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden