Verstappen verwacht meer spanning bij teruggekeerde GP China
SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen verwacht dat de Grote Prijs van China komend weekend een spannendere race wordt dan normaal. Het zal een uitdaging worden voor Red Bull, zegt hij, omdat de Formule 1-coureurs al jaren niet op het circuit zijn geweest en er weinig kans is om de baan te verkennen.
"Omdat we hier sinds 2019 niet hebben geracet en slechts één vrije training hebben, zal het erop aankomen dat we de auto zo goed mogelijk afstellen en dat we zo goed mogelijk met onze banden omgaan", aldus Verstappen. "Dit zorgt voor meer spanning voor de fans, wat positief is, en het team heeft hard gewerkt aan de voorbereiding."
Volgens de wereldkampioen heeft het "geweldige" circuit in Shanghai een unieke vorm. "Er zijn lastige bochten en lange rechte stukken die veel kansen bieden om in te halen."
Drie van de vier
Verstappen won de GP van China nog nooit, mede omdat die de afgelopen vier jaar niet plaatsvond. Dit seizoen won de Nederlander tot nu toe drie van de vier races.
Zaterdag is de sprintrace, zondag volgt de hoofdrace.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Nederland is dinsdag bij de Olympische Spelen in het medailleklassement op de vierde plaats blijven staan. De langebaanschaatssters Joy Beune, Marijke Groenewoud en Antoinette Rijpma-de Jong eindigden op de ploegenachtervolging als tweede en bezorgden Nederland zo de zesde zilveren medaille in Milaan.
26 minuten geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen komt donderdag en vrijdagmiddag in actie tijdens de laatste testdagen van de Formule 1 in Bahrein. Dat meldde zijn team Red Bull dinsdag.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Hoewel de schaatssters genoegen moesten nemen met zilver op de ploegenachtervolging bij de Spelen van Milaan, was Joy Beune blij dat ze naar huis gaat met een medaille. "Het is zilver geworden en ik ben daar supertrots op. Ik heb iets tastbaars om mijn nek hangen", zei ze na de verloren finale tegen Canada met teamgenoten Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud.
1 uur geledenMILAAN (ANP/RTR) - De eigenaar van de Oekraïense voetbalclub Sjachtar Donetsk heeft 180.000 euro gedoneerd aan de 27-jarige skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj. Dat deed hij omdat de sporter was gediskwalificeerd voor de Winterspelen in Milaan-Cortina vanwege het dragen van een helm met afbeeldingen van Oekraïense sporters die zijn omgekomen in de oorlog met Rusland. Dat maakte de voetbalclub dinsdag bekend.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker vertrok voor de wedstrijd om de bronzen medaille op de ploegenachtervolging op de Spelen uit het stadion om zich op te frissen voor een eventuele huldiging. Dat vertelde de 29-jarige rijder van team Reggeborgh toen hij weer terugkeerde in het Milano Speed Skating Stadium.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Rintje Ritsma is "tevreden" met een zilveren medaille voor de vrouwen en "trots" op de mannen die vierde zijn geëindigd. Dat zei de bondscoach van de schaatsers in Milaan bij de NOS.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse schaatssters kunnen leven met de zilveren medaille op de ploegenachtervolging. "We hebben alles gegeven", zei Joy Beune bij de NOS. "Dan moet je trots zijn op zilver. Dit gaan we vieren."
3 uur geleden