Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen verlangt in Boedapest naar korte zomerstop

Verstappen verlangt in Boedapest naar korte zomerstop

BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekeinde tijdens de Grote Prijs van Hongarije nog wat verder uit te lopen in de strijd om de wereldtitel. Het is de laatste race voordat de Formule 1 een maandje stilligt.

"Ik kijk uit naar de zomerstop en hopelijk krijgt het team de tijd om zich op te laden, zodat we een sterke start van de tweede seizoenshelft kunnen maken", zegt Verstappen in een vooruitblik van zijn team Red Bull.

De 24-jarige Nederlander schreef afgelopen weekeinde de GP van Frankrijk op zijn naam en vergrootte de voorsprong in de WK-stand op concurrent Charles Leclerc tot 63 punten.

"Hongarije is een bijzonder circuit. Ik vind het leuk om hier te rijden, omdat het een beetje lijkt op een kartbaan", kijkt Verstappen vooruit naar de race in Boedapest. "Het is moeilijk te voorspellen hoe we dit weekend zullen presteren. Het is niet onze sterkste baan, maar ik ga natuurlijk voor een goed resultaat en we doen er als team alles aan om te winnen."

Na Hongarije gaat de Formule 1 eind augustus verder in Belgiƫ, begin september gevolgd door de race op het circuit van Zandvoort.

Meer uit Sport

Schulting hoort maandag of ze als shorttrackster naar Spelen mag

LEEUWARDEN (ANP) - Schaatsbond KNSB maakte zondag niet meer bekend welke shorttrackers naar de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo mogen. Waarschijnlijk valt de beslissing maandag, zo bevestigde een woordvoerder.

11 uur geleden
Oprichter Djokovic stapt uit spelersbond PTPA

BELGRADO (ANP) - Novak Djokovic is uit de bond voor professionele tennissers PTPA gestapt. De winnaar van 24 grandslamtoernooien heeft die beslissing genomen omdat hij zich onvoldoende kan vinden in de koers van de organisatie.

11 uur geleden
Wawrinka hoopt op wildcard voor zijn laatste Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Stanislas Wawrinka hoopt met een wildcard zijn laatste Australian Open te kunnen spelen. De 40-jarige Zwitser heeft vorige maand aangekondigd dat hij aan het einde van 2026 stopt als proftennisser. Hij won de Australian Open in 2014 en staat nu met een 157e plaats te laag op de wereldranglijst om rechtstreeks te worden toegelaten tot het hoofdtoernooi.

13 uur geleden
Van der Poel wint in Zonhoven zijn negende veldrit dit seizoen

ZONHOVEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zondag voor de zesde keer de wereldbekerveldrit van Zonhoven gewonnen. De 30-jarige coureur was in de Belgische sneeuw opnieuw een klasse apart op het parcours met de beroemde Kuil van Zonhoven. De Nederlander Tibor Del Grosso (22) werd tweede.

17 uur geleden
Schulting bewijst zich op NK shorttrack met titel op 1500 meter

LEEUWARDEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft bij het NK shorttrack de titel veroverd op de 1500 meter. De drievoudig olympisch kampioene duwde haar schaats in de Elfstedenhal in Leeuwarden net wat eerder over de finish dan Michelle Velzeboer, die nagenoeg de hele race op kop reed.

17 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout wint op NK opnieuw alle afstanden

LEEUWARDEN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij het NK opnieuw alle afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de Elfstedenhal in Leeuwarden de snelste op de 1000 meter. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam. Vorig jaar won Van 't Wout ook alle drie de afstanden.

18 uur geleden
Nederlandse tennissers verliezen in United Cup ruim van Duitsland

SYDNEY (ANP/DPA) - De Nederlandse tennissers zijn de United Cup, het toernooi voor gemengde landenteams, begonnen met een ruime nederlaag. Duitsland was in Sydney met 3-0 te sterk.

1 dag geleden