Verstappen verlangt in Boedapest naar korte zomerstop
BOEDAPEST (ANP) - Max Verstappen hoopt komend weekeinde tijdens de Grote Prijs van Hongarije nog wat verder uit te lopen in de strijd om de wereldtitel. Het is de laatste race voordat de Formule 1 een maandje stilligt.
"Ik kijk uit naar de zomerstop en hopelijk krijgt het team de tijd om zich op te laden, zodat we een sterke start van de tweede seizoenshelft kunnen maken", zegt Verstappen in een vooruitblik van zijn team Red Bull.
De 24-jarige Nederlander schreef afgelopen weekeinde de GP van Frankrijk op zijn naam en vergrootte de voorsprong in de WK-stand op concurrent Charles Leclerc tot 63 punten.
"Hongarije is een bijzonder circuit. Ik vind het leuk om hier te rijden, omdat het een beetje lijkt op een kartbaan", kijkt Verstappen vooruit naar de race in Boedapest. "Het is moeilijk te voorspellen hoe we dit weekend zullen presteren. Het is niet onze sterkste baan, maar ik ga natuurlijk voor een goed resultaat en we doen er als team alles aan om te winnen."
Na Hongarije gaat de Formule 1 eind augustus verder in België, begin september gevolgd door de race op het circuit van Zandvoort.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.
6 uur geledenPAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.
7 uur geledenDUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.
23 uur geledenARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.
1 dag geledenMELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.
1 dag geleden