Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen vanaf tweede startrij op jacht naar zege in Brazilië

Verstappen vanaf tweede startrij op jacht naar zege in Brazilië

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen moet bij de Grote Prijs van Brazilië vanaf de derde startrij op jacht naar zijn vijftiende overwinning van het seizoen. De wereldkampioen eindigde als vierde in de sprintrace maar schuift door de gridstraf van Carlos Sainz een plek op. Hij staat op de tweede startrij achter de twee Mercedessen van George Russell en Lewis Hamilton.

Hoge verwachtingen voor de GP op het circuit van Interlagos bij São Paulo heeft Verstappen niet na een voor hem teleurstellende sprintrace. Hij klaagde over een gebrek aan grip. "Ik verwacht niet veel goeds. Ik denk dat we meer naar achteren moeten kijken dan naar voren", zei de Limburger die ploeggenoot Sergio Pérez naast zich heeft bij de start.

Verstappen won bij de Grote Prijs van Mexico zijn veertiende race van het seizoen waarmee hij het record van meeste races in een jaar alleen in handen heeft. Russel, die na de zege in de sprintrace start vanaf de eerste plaats, en teamgenoot Hamilton hopen Mercedes alsnog een overwinning te bezorgen dit seizoen.

De Grote Prijs van Brazilië begint zondag om 19.00 uur.

Meer uit Sport

Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

6 uur geleden
Raad van commissarissen Ajax draagt vijf leden voor

AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.

8 uur geleden
Flamboyante oud-winnares Osaka naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.

9 uur geleden
Shorttracker De Laat vervangt niet fitte Kos in selectie Spelen

UTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.

9 uur geleden
Formule 1-team Mercedes ziet topontwerper dit jaar vertrekken

LONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.

10 uur geleden
Watson wint proloog wielerkoers Tour Down Under

ADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.

11 uur geleden
Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

13 uur geleden