Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen uit zijn twijfels over titelkansen in Formule 1

Verstappen uit zijn twijfels over titelkansen in Formule 1

MONZA (ANP) - Max Verstappen kan alleen maar hopen dat het team van Red Bull erin slaagt zijn auto wat sneller te maken, maar de twijfels over een goede afloop van het wereldkampioenschap in de Formule 1 zijn toegenomen, liet hij merken in aanloop naar de Grote Prijs van Italië, komende zondag op Monza.

"Ik doe mijn best, maar ik heb de prestatie van de auto niet in de hand. Ik probeer zoveel mogelijk feedback te geven en probeer de auto sneller te maken", zei Verstappen tegen verzamelde media op het circuit van Monza. "Maar of het genoeg zal zijn, dat weet ik niet. Ik weet wel dat we als team er alles aan doen om het beter te doen dan wat we in Zandvoort hebben laten zien."

Verstappen won drie jaar achtereen de Dutch GP, maar afgelopen zondag moest hij lijdzaam toezien hoe Lando Norris in zijn McLaren veel sneller was. De Brit won met bijna 23 seconden voorsprong op de drievoudig wereldkampioen uit Nederland. "Het is duidelijk dat we op dit moment geen winnende auto hebben, maar er komen nog veel andere circuits waar het hopelijk beter gaat dan in Zandvoort. We waren daar gewoon te langzaam. Met die wind en de regen was het ook erg lastig om een goede balans te vinden. Als je zo'n moeilijk weekeinde toch tweede wordt, is dat niet eens zo slecht."

Verstappen was dominant in de eerste tien races van het seizoen, maar de laatste vijf races zat er geen overwinning bij en zijn voorsprong in het kampioenschap is geslonken tot 70 punten. Er zijn nog negen races te gaan dit seizoen.

Meer uit Sport

Rybakina wint in Tokio en blijft dit jaar tennisranglijst leiden

TOKIO (ANP) - Elena Rybakina heeft de kwartfinale bereikt van het tennistoernooi van Tokio. De nummer één van de wereldranglijst uit Kazachstan won in twee sets van haar landgenote Joelia Poetintseva: 6-2 6-3.

1 uur geleden
Oud-bondscoach Murphy wint World Series met honkballers Brewers

MILWAUKEE (ANP) - Pat Murphy heeft met de honkballers Milwaukee Brewers voor het eerst in de clubgeschiedenis de World Series gewonnen. Het team van de 67-jarige oud-bondscoach van Nederland won in de nacht van woensdag op donderdag in het eigen American Family Field met 4-1 van de Tampa Bay Rays. Daarmee komt de stand in de strijd om het kampioenschap op 4-1 voor de Brewers.

8 uur geleden
Sarabia nieuwe hoofdtrainer van Espanyol

BARCELONA (ANP) - Eder Sarabia is de nieuwe trainer van Espanyol. De Spanjaard is de opvolger van zijn landgenoot Manolo González, die dinsdag na een nederlaag tegen vierdeklasser Sestao River (4-3) in het bekertoernooi werd ontslagen.

17 uur geleden
Olfers leidt onderzoek cultuur wielerploeg Picnic PostNL

DEVENTER (ANP) - Marjan Olfers, hoogleraar Sport en Recht aan de Vrije Universiteit Amsterdam, gaat met haar onderzoeksbureau Verinorm het onafhankelijke onderzoek naar de cultuur binnen wielerploeg Picnic PostNL leiden. Dat bevestigt een woordvoerder van Picnic PostNL na berichtgeving van de NOS.

17 uur geleden
Verstappens voormalige teamgenoot Pérez tot 2029 bij Cadillac

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse Formule 1-coureur Sergio Pérez (36) blijft langer voor Cadillac rijden. Hij heeft een contract tot 2029 getekend bij het Amerikaanse team. Dat heeft het team woensdag bekendgemaakt. Pérez was eerder teamgenoot van Max Verstappen bij Red Bull Racing.

19 uur geleden
Tennisser Griekspoor zet opmars in Wenen voort

WENEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor staat in de tweede ronde van het ATP-500-toernooi van Wenen. De 30-jarige Nederlander zette woensdag in de Oostenrijkse hoofdstad zijn opmars door met een knappe overwinning in drie sets op de Amerikaan Brandon Nakashima: 6-1 4-6 7-6 (2). Griekspoor speelt nu tegen Alexander Zverev, de Duitse nummer 2 van de wereldranglijst.

21 uur geleden
Tennisser De Jong ondergaat operatie en mist begin seizoen 2027

AMSTELVEEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong laat zich in november opereren vanwege een achillespeesblessure en mist daardoor de eerste maanden van het komende tennisseizoen. Dat schrijft de 26-jarige nummer 102 van de wereldranglijst op sociale media. De Jong wordt op 17 november geopereerd en verwacht begin april zijn rentree te maken.

1 dag geleden