Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen twijfelt na 'idiote' straf over toekomst in Formule 1

Verstappen twijfelt na 'idiote' straf over toekomst in Formule 1

SINGAPORE (ANP) - De taakstraf die autosportfederatie FIA Max Verstappen heeft opgelegd voor grof taalgebruik in een officiële persconferentie, zit hem zo hoog dat hij zelfs twijfelt over zijn toekomst in de Formule 1. "Dit soort belachelijke zaken bepalen absoluut of ik in de Formule 1 wil blijven", zei hij onder anderen tegen journalisten van autosport.com na de Grote Prijs van Singapore. Hij deed dat buiten de persconferentie van de FIA om.

Verstappen gebruikte het woord 'fucked' in de persbijeenkomst van donderdag, waarna stewards van de FIA hem een taakstraf oplegden. Hij moet op een nog te bepalen moment 'werk van openbaar belang te verrichten'. "Ik zit in de fase van mijn carrière dat ik niet te maken wil hebben met dit soort belachelijke zaken. Het is vermoeiend. Het betekent dat ik mezelf niet kan zijn", zei Verstappen na zijn tweede plaats in de avondrace in Singapore.

"Het is geweldig om races te winnen en succes te hebben, maar als je races en titels hebt gewonnen, wil je ook gewoon plezier hebben. Iedereen gaat tot het uiterste in deze sport en vecht voor zijn positie, maar als je met dit soort gekke dingen krijgt te maken, vraag ik me wel af of ik moet doorgaan in deze sport", vervolgde de drievoudig wereldkampioen. "Ik weet niet hoe serieus de FIA mij neemt, maar er komt een punt dat het genoeg is voor mij. De Formule 1 gaat ook wel door zonder mij."

Meer uit Sport

Basketballers onderuit in Oostenrijk in strijd om WK-kwalificatie

SCHWECHAT (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben tegen Oostenrijk hun eerste nederlaag geïncasseerd in het derde duel in de strijd om een plaats op het WK-kwalificatietoernooi. Oranje verloor de uitwedstrijd in Schwechat met 83-70, waardoor een plek in de volgende ronde van de kwalificatie nog niet zeker is.

4 uur geleden
Hockeysters groepswinnaar op EK na ruime zege op Frankrijk

MÖNCHENGLADBACH (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn als groepswinnaar doorgedrongen tot de halve finales van het EK in Mönchengladbach. Na eerdere zeges op Ierland (2-0) en Duitsland (5-1) was het team van bondscoach Raoul Ehren in het laatste groepsduel met 6-0 te sterk voor Frankrijk. Oranje speelt in de halve finales tegen Spanje, de nummer 2 van de andere poule.

6 uur geleden
Tennisster Venus Williams (45) met wildcard naar US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Venus Williams heeft een wildcard ontvangen voor de US Open. De 45-jarige Amerikaanse maakte vorige maand na zestien maanden afwezigheid haar rentree. De voormalige nummer 1 van de wereld won in het verleden het laatste grandslamtoernooi van het jaar twee keer, in 2000 en 2001.

7 uur geleden
Noor Waerenskjold sprint naar ritzege in Ronde van Denemarken

GLADSAXE (ANP) - De Noor Søren Waerenskjold heeft de tweede etappe van de Ronde van Denemarken gewonnen. Het was een vlakke rit van Rødovre naar Gladsaxe over 110 kilometer. De renner van Uno-X Mobility hield in de massasprint de Belg Steffen De Schuyteneer en de Fransman Axel Zingle achter zich. De Nederlander Nils Eekhoff eindigde als vijfde.

7 uur geleden
Bondscoach Delmee wil met hockeyers veel meer dan EK winnen

VENLO (ANP) - Jeroen Delmee (52) wil als bondscoach geschiedenis schrijven met het Nederlands hockeyelftal. "Als je wint, dan kom je in de boeken. Hoe meer prijzen je verovert, hoe bijzonderder het wordt", zei de oud-hockeyer in aanloop naar de halve finale van het EK waarin Oranje donderdag tegen Frankrijk speelt tegen het ANP. "Met deze generatie kunnen we iets moois neerzetten. Dat moet het streven zijn. Bij mij als coach leeft dat wel."

9 uur geleden
Zieke Vollering zegt af voor Ronde van Romandië

HUÉMOZ (ANP) - Demi Vollering heeft zich teruggetrokken voor de Ronde van Romandië, de driedaagse rittenkoers in Zwitserland die vrijdag begint. De organisatie van de wielerkoers meldt dat de Nederlandse renster van FDJ-Suez zich wegens ziekte heeft afgemeld.

11 uur geleden
Italiaanse renner Dainese volgt Van Baarle naar Soudal Quick-Step

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische wielerploeg Soudal Quick-Step heeft met de Italiaan Alberto Dainese de vierde nieuwe renner voor komend seizoen vastgelegd. De ritwinnaar in de Giro en Vuelta komt over van het Zwitserse Tudor Pro Cycling. Eerder haalde Soudal Quick-Step al de Nederlander Dylan van Baarle en de Belgen Jasper Stuyven en Edward Planckaert.

13 uur geleden