Verstappen tevreden ondanks derde tijd
LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen kon na de kwalificatie voor de Grote Prijs van Las Vegas leven met de door hem gerealiseerde derde tijd achter de Ferrari's van Charles Leclerc en Carlos Sainz. "Ik ben best wel blij met mijn ronde. Ik heb weinig fouten gemaakt", vertelde de wereldkampioen van Red Bull bij Viaplay.
Verstappen dacht na de tweede kwalificatieronde dat een top 3-notering er niet in zat. "Ik had liever ook wat meer snelheid gehad. Maar je weet dat dit een circuit is waar de Ferrari's heel snel zijn in één ronde. Ik hoop dat het morgen onze kant op valt", doelde hij op de grand prix zelf die op de late zaterdagavond in Las Vegas wordt verreden. In Nederland is het dan al 07.00 uur in de ochtend.
De kou heeft veel invloed op de banden en zal een grote rol spelen in de wedstrijd. "Ik had nu niet de grip die zij wel hadden", vertelde Verstappen. "Ik maak me er niet heel druk om. Het zal erom gaan de banden zo lang mogelijk heel te houden. Wie dat het beste voor elkaar heeft, wint."
Verstappen verzekerde zich begin oktober al van de wereldtitel en kan in Las Vegas zijn achttiende zege van het seizoen boeken. De Nederlander staat wel op de eerste startrij, want Sainz moet door een gridstraf tien plaatsen naar achteren.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Jessica Pegula staat op de US Open in de achtste finales. De als derde geplaatste Amerikaanse tennisster had het moeilijk tegen de Canadese Leylah Fernandez en pakte in de openingsset slechts een game. Pegula trok de partij na ruim twee uur spelen alsnog naar zich toe: 1-6 6-4 6-3.
55 minuten geledenLOJA (ANP) - Wout van Aert heeft de dertiende etappe van de Vuelta gewonnen. De Belg van Visma - Lease a Bike ontsnapte ruim 3 kilometer voor de finish samen met Valentin Paret-Peintre uit een kopgroep van negen renners en liet de Fransman kansloos in een sprint.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Jessica Schilder (27) heeft haar titel in de Diamond League niet kunnen prolongeren. Ze werd derde in de finale in Brussel. Na het winnen van haar derde opeenvolgende Europese titel vorige maand in Birmingham, moest ze de eindzege in de prestigieuze mondiale wedstrijdserie aan de Amerikaanse Chase Jackson laten. Sarah Mitton uit Canada werd tweede.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is op de US Open doorgedrongen tot de vierde ronde. De als eerste geplaatste Belarussische won in New York met 6-3 6-4 van de Oezbeekse Kamilla Rachimova, de nummer 92 van de wereld.
2 uur geledenMONZA (ANP) - Formule 1-coureur George Russell heeft bij de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Italië de beste tijd neergezet. De 28-jarige Brit van Mercedes was op het Autodromo Nazionale Monza sneller dan de Monegask Charles Leclerc, die in zijn Ferrari nog de rapste was tijdens de eerste vrije training.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Eythora Thorsdottir (28) kan door slepende blessures niet deelnemen aan de WK in Rotterdam. Dat vertelde ze tijdens een persmoment waarbij ze werd aangekondigd als ambassadeur van het wereldtiteltoernooi.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bart Deurloo (35) is definitief gestopt met turnen. Dat maakte de Ridderkerker bekend tijdens een persmoment in aanloop naar de WK turnen in Rotterdam. Tijdens het titeltoernooi is hij samen met Eythora Thorsdottir actief als WK-ambassadeur.
6 uur geleden