Verstappen tevreden ondanks derde tijd
LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen kon na de kwalificatie voor de Grote Prijs van Las Vegas leven met de door hem gerealiseerde derde tijd achter de Ferrari's van Charles Leclerc en Carlos Sainz. "Ik ben best wel blij met mijn ronde. Ik heb weinig fouten gemaakt", vertelde de wereldkampioen van Red Bull bij Viaplay.
Verstappen dacht na de tweede kwalificatieronde dat een top 3-notering er niet in zat. "Ik had liever ook wat meer snelheid gehad. Maar je weet dat dit een circuit is waar de Ferrari's heel snel zijn in één ronde. Ik hoop dat het morgen onze kant op valt", doelde hij op de grand prix zelf die op de late zaterdagavond in Las Vegas wordt verreden. In Nederland is het dan al 07.00 uur in de ochtend.
De kou heeft veel invloed op de banden en zal een grote rol spelen in de wedstrijd. "Ik had nu niet de grip die zij wel hadden", vertelde Verstappen. "Ik maak me er niet heel druk om. Het zal erom gaan de banden zo lang mogelijk heel te houden. Wie dat het beste voor elkaar heeft, wint."
Verstappen verzekerde zich begin oktober al van de wereldtitel en kan in Las Vegas zijn achttiende zege van het seizoen boeken. De Nederlander staat wel op de eerste startrij, want Sainz moet door een gridstraf tien plaatsen naar achteren.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Jannik Sinner is uitgeschakeld op Roland Garros, het enige grandslamtoernooi dat hij nog niet wist te winnen. In de tweede ronde verloor de Italiaanse nummer 1 van de wereld tegen alle verwachtingen in, in vijf sets van de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-2 5-7 1-6 1-6. Sinner leek op weg naar een snelle zege, maar kreeg in de derde set last van fysiek ongemak en kwam dit niet meer te boven.
15 minuten geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong speelt vrijdag op Roland Garros de derde partij op baan 14 tegen de Rus Karen Chatsjanov. Dat blijkt uit de donderdag vrijgegeven baanindeling. Het is voor het eerst in zijn carrière dat de Nederlander in de derde ronde van een grandslamtoernooi staat.
1 uur geledenANDALO (ANP) - Michael Valgren heeft de zeventiende etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 34-jarige Deen was de snelste van een kopgroep van zes renners en kwam solo over de finish van een heuvelachtige rit over 202 kilometer van Cassano d'Adda naar Andalo.
21 uur geledenPARIJS (ANP) - Iga Swiatek heeft in de jacht op haar vijfde Roland Garros-titel zonder al te veel moeite de derde ronde bereikt. Op het gravel in de Franse hoofdstad was de Poolse nummer 3 van de wereld in twee sets te sterk voor de Tsjechische Sara Bejlek: 6-2 6-3. In de volgende ronde treft Swiatek haar landgenote Magda Linette.
23 uur geledenHENGELO (ANP) - Atlete Nadine Visser staat volgende maand voor haar tiende optreden bij de FBK Games. De organisatie van de belangrijkste internationale atletiekwedstrijd van Nederland maakte haar deelname woensdag bekend. De 31-jarige hordeloopster hoopt er net als vorig jaar met de winst vandoor te gaan op 21 juni in Hengelo.
23 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft op Roland Garros voor de eerste keer in zijn carrière de derde ronde van een grandslamtoernooi bereikt. De 25-jarige Nederlander was in het warme Parijs veel te sterk voor de Italiaanse qualifier Federico Cinà: 6-3 6-1 6-3. De Jong had zich eigenlijk niet gekwalificeerd voor het hoofdtoernooi, maar werd als 'lucky loser' alsnog toegelaten vanwege een blessuregeval.
1 dag geledenDUBLIN (ANP/AFP) - De Britse bokser Tyson Fury (37) heeft voor zijn geplande ontmoeting met landgenoot Anthony Joshua een nieuw gevecht aangekondigd. Via een Instagram-story deelde de oud-wereldkampioen een video van een trainingskamp met het bijschrift "Kom op, 1 augustus, Dublin". Het is nog niet bekend wie de tegenstander is.
1 dag geleden