Verstappen tevreden na testdagen Formule 1 in Bahrein
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen kon tevreden terugkijken op de derde en laatste testdag van de Formule 1 in Bahrein. De wereldkampioen, die in zijn Red Bull de vierde tijd noteerde, verklaarde na afloop dat de focus vrijdag niet op de rondetijden lag.
"Over het algemeen was het erg goed vandaag", liet hij door Red Bull optekenen. "We concentreerden ons op een lange sessie om meer inzicht in de auto te krijgen en het was goed om te zien dat de prestaties van de auto erg sterk waren. We hebben het plan gemaakt om ons niet puur te focussen op rondetijden en hebben verschillende banden uitgeprobeerd, dus ik ben blij met de ronden die we vandaag hebben gereden. Het gaat met het oog op het raceweekend om het 'finetunen' van de auto en om te zien wat de race voor je in petto heeft als je de auto tot het uiterste drijft", aldus de Nederlander.
Verstappen reed vrijdag 66 ronden op het circuit van Sakhir. Woensdag kwam hij tot 143 ronden en zette hij een rondetijd neer die een seconde onder die van zijn naaste rivalen lag. De eerste race van het nieuwe seizoen is op zaterdag 2 maart de Grote Prijs van Bahrein.
"We moeten nu nog wat meer naar de data kijken en een plan voor de komende week bedenken. We hebben een heel positieve test gehad en veel geleerd van alles wat we hebben veranderd, dus we kijken uit naar volgende week", zei Verstappen.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
33 minuten geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
34 minuten geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geƫindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
4 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
8 uur geleden