Verstappen tevreden na sterke eerste dag Red Bull in Bakoe
BAKOE (ANP) - Max Verstappen sprak van een heel goede start van zijn team Red Bull in de Grote Prijs van Azerbeidzjan. De Limburger zette in de eerste vrije training de snelste tijd neer en moest in de tweede training alleen zijn teamgenoot Sergio Pérez voor zich dulden.
"Qua performance hebben we een hele goede start van het weekend hier in Bakoe", zei Verstappen. "Het was behoorlijk winderig vandaag, wat voor niemand echt gemakkelijk was, maar wat het wel zeker meer interessant maakt. In de eerste training voelde de wagen goed aan zat ik er lekker in. Voor de tweede training maakten we een paar aanpassingen om te kijken of dat beter ging, maar ik denk dat het dat niet was."
Verstappen kijkt met vertrouwen naar de zaterdag. "Tot dusverre lijken we als team behoorlijk sterk en daar ben ik heel tevreden mee."
Teamgenoot Pérez sprak van zijn beste vrijdag van dit seizoen. "Vandaag voelde het alsof ik de wagen nog beter begreep en weet hoe ik hem moet besturen." Ook teambaas Christian Horner had dat gevoel. "Dit was het sterkste optreden van 'Checo' dit jaar en dat is bemoedigend", oordeelde hij.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben zich bij de Olympische Spelen in Milaan gekwalificeerd voor de halve finale op de gemengde aflossing. Selma Poutsma, Xandra Velzeboer, Jens van 't Wout en Melle van 't Wout eindigden in de eerste kwartfinale in de Milano Ice Skating Arena als eerste, net voor Italië. De Italianen plaatsten zich ook voor de halve finale.
6 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers beginnen de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen met Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Xandra Velzeboer en Selma Poutsma. Dat blijkt uit de kort voor de start vrijgegeven opstelling.
16 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout is goed begonnen aan het olympische shorttracktoernooi. De 24-jarige Nederlander, die in Milaan op alle individuele afstanden in actie komt, bereikte dinsdag zonder problemen de kwartfinale op de 1000 meter.
43 minuten geledenDELHI (ANP) - Het Nederlandse cricketteam heeft zijn eerste overwinning geboekt op het WK T20. Het team van bondscoach Ryan Cook versloeg in het Indiase Delhi Namibië. Nederland verloor zaterdag zijn eerste wedstrijd van Pakistan.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft zich bij de start van de Olympische Spelen overtuigend geplaatst voor de kwartfinale van de 500 meter. De 24-jarige kopvrouw van de Nederlandse ploeg eindigde in de voorrondes als eerste in haar heat. Velzeboer reed in de Milano Ice Skating Arena vanaf de start weg bij de andere drie deelneemsters en was niet meer te achterhalen.
1 uur geledenCORTINA (ANP) - Een olympische skeletonner uit Oekraïne heeft van het Internationaal Olympisch Comité te horen gekregen dat hij op de Winterspelen geen helm mag dragen met daarop afbeeldingen van omgekomen Oekraïense sporters in de oorlog met Rusland. "Het is een beslissing die me diep raakt", meldde Vladyslav Jeraskevitsj, die ook de vlag droeg van Oekraïne tijdens de openingsceremonie, op Instagram.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam voelde de tranen opkomen nadat ze op de Olympische Spelen in Milaan de 1000 meter had gewonnen. "Je werkt ergens naartoe en dan is dat klaar en dan heb je ook nog die medaille om je nek. Dat is een superbijzonder moment", zei ze terwijl ze met haar gouden medaille om veel media te woord stond.
14 uur geleden