Verstappen tevreden na sterke eerste dag Red Bull in Bakoe
BAKOE (ANP) - Max Verstappen sprak van een heel goede start van zijn team Red Bull in de Grote Prijs van Azerbeidzjan. De Limburger zette in de eerste vrije training de snelste tijd neer en moest in de tweede training alleen zijn teamgenoot Sergio Pérez voor zich dulden.
"Qua performance hebben we een hele goede start van het weekend hier in Bakoe", zei Verstappen. "Het was behoorlijk winderig vandaag, wat voor niemand echt gemakkelijk was, maar wat het wel zeker meer interessant maakt. In de eerste training voelde de wagen goed aan zat ik er lekker in. Voor de tweede training maakten we een paar aanpassingen om te kijken of dat beter ging, maar ik denk dat het dat niet was."
Verstappen kijkt met vertrouwen naar de zaterdag. "Tot dusverre lijken we als team behoorlijk sterk en daar ben ik heel tevreden mee."
Teamgenoot Pérez sprak van zijn beste vrijdag van dit seizoen. "Vandaag voelde het alsof ik de wagen nog beter begreep en weet hoe ik hem moet besturen." Ook teambaas Christian Horner had dat gevoel. "Dit was het sterkste optreden van 'Checo' dit jaar en dat is bemoedigend", oordeelde hij.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.
3 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - De Amerikaanse atlete Allyson Felix wil met de gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter deelnemen aan de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles. De 40-jarige zevenvoudig olympisch kampioene kondigde onlangs haar rentree aan.
5 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Talpa Network heeft de rechten verworven om samenvattingen op televisie uit te zenden van alle 104 wedstrijden van het WK voetbal en om fragmenten te gebruiken in zijn programma's. Dat zijn het mediabedrijf en de NOS overeengekomen, maakten beide partijen donderdag bekend.
20 uur geledenASTORGA (ANP) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft donderdag de vijfde etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. In de sprint van een door een valpartij uitgedund peloton was de Nederlandse renster van SD Worx-Protime de sterkste, voor haar Belgische ploeggenoot en klassementsleider Lotte Kopecky. De Italiaanse Letizia Paternoster werd net als woensdag derde.
20 uur geledenNESSEBAR (ANP) - Zeventien Nederlandse wielrenners starten vrijdag in Bulgarije in de Ronde van Italië. Dat zijn er evenveel als vorig jaar. Een Nederlandse kanshebber op de eindzege is er niet, wel zijn er kansen voor sprinters als Casper van Uden en Dylan Groenewegen. Van Uden won vorig jaar een etappe in de Giro, Groenewegen lukte dat nog nooit.
1 dag geledenANTAS DE ULLA (ANP) - De Belgische wielrenster Lotte Kopecky heeft de vierde etappe van de Vuelta Femenina gewonnen. De voormalige wereldkampioene van SD Worx-Protime was de beste in de sprint van een uitgedund peloton en neemt de leiding in het algemeen klassement over. Achter Kopecky werd haar ploeggenoot Anna van der Breggen tweede. De Italiaanse Letizia Paternoster werd derde.
1 dag geleden