Verstappen tevreden na 'soepele' trainingen in Saudi-Arabië
DJEDDA (ANP) - Max Verstappen heeft niks te klagen na de eerste twee trainingen voor de Grote Prijs van Saudi-Arabië. De wereldkampioen sprak over "soepele sessies", nadat hij beide keren de tweede tijd had gereden in zijn Red Bull. Alleen Charles Leclerc van Ferrari was twee keer iets sneller.
"We hebben ons programma helemaal kunnen afwerken en de verschillende bandensoorten uitgeprobeerd. Het lijkt erop dat Ferrari weer heel snel is, dus we hebben nog steeds wat werk te doen om ze in ieder geval bij te halen. Maar er is genoeg ruimte voor verbetering", zei de 24-jarige Nederlander.
Verstappen had gezien dat op sommige plekken op het smalle stratencircuit van Djedda de muren wat naar achteren waren verschoven. Vorig jaar ramde hij in de kwalificatie de muur in de laatste bocht en miste daardoor poleposition. Hij eindigde vervolgens in een zeer bewogen race als tweede achter Lewis Hamilton van Mercedes.
Verstappen is uit op revanche in Saudi-Arabië. Hij viel afgelopen zondag in de openingsrace in Bahrein enkele ronden voor het einde van de race uit met technische problemen en scoorde zodoende nul punten voor het kampioenschap. De Limburger lag op de tweede plaats achter Leclerc toen de brandstoftoevoer richting de motor begon te haperen.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
9 minuten geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
2 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.
7 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.
9 uur geledenNUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.
11 uur geleden