Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen test in Bahrein de Red Bull voor dit seizoen

BAHREIN (ANP) - De Formule 1 is dit jaar uitgeweken naar Bahrein voor de officiële testdagen. Andere jaren was het circuit in Montmélo nabij Barcelona decor voor de testraces, maar vanwege de coronapandemie probeert ook de koningsklasse van de autosport het reizen zoveel mogelijk te beperken. De eerste race van het seizoen is ook in Bahrein, op 28 maart.

Max Verstappen rijdt vrijdag de hele dag in de RB16B, de verbeterde versie van de RB16, waarin de Nederlander van Red Bull vorig jaar twee races won en als derde eindigde in het kampioenschap. Zijn nieuwe teamgenoot, de Mexicaan Sergio Pérez, rijdt de hele zaterdag. Beide coureurs delen de zondag: Pérez in de ochtend en Verstappen sluit in de middag de driedaagse sessie af.

"Ik hoop dat de anderhalve dag die ik heb voorspoedig zullen verlopen. Het belangrijkste is om veel kilometers met de auto te rijden en zelf te wennen aan de auto", aldus Verstappen.

De regels stonden geen grote veranderingen toe, waardoor de bolides goeddeels hetzelfde zijn gebleven, op wat aerodynamische aanpassingen na. Ook zijn de kleuren en opdrukken van veel auto's vernieuwd. Aston Martin introduceert een donkergroene auto, terwijl zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton weer in een zwarte Mercedes stapt, als protest tegen racisme. Alle testdagen zijn van 06.00 tot 15.00 Nederlandse tijd.

Meer uit Sport

Martín wint sprintrace MotoGP op Le Mans na bliksemstart

LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín heeft op spectaculaire wijze de sprintrace gewonnen van de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. Hij startte op het circuit van Le Mans als achtste, maar wist zijn Aprilia in de eerste drie bochten naar de eerste plaats te sturen. De wereldkampioen van 2024 hield vervolgens stand tot aan de finish.

3 uur geleden
Wielrenster Blasi houdt Van der Breggen van eindzege in Vuelta

L'ANGLIRU (ANP) - Anna van der Breggen heeft naast de eindzege gegrepen in de Vuelta Femenina. De 36-jarige wielrenster van SD Worx - Protime moest haar leidende positie in de slotrit met aankomst op de beruchte Alto de l'Angliru afstaan aan de Spaanse Paula Blasi van UAE Team ADQ. De Zwitserse Petra Stiasny van Human Powered Health won de etappe.

4 uur geleden
Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

22 uur geleden
Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

1 dag geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

1 dag geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

1 dag geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

1 dag geleden