Verstappen start in Grote Prijs van Mexico achter Hamilton
MEXICO-STAD (ANP) - Max Verstappen start zondag vanaf de derde plek in de Grote Prijs van Mexico. De leider in het kampioenschap van de Formule 1 heeft de Fin Valtteri Bottas en titelrivaal Lewis Hamilton voor zich in de startopstelling.
De Limburgse coureur van Red Bull sprak van een "waardeloze kwalificatie". Hij had geen grip, zijn banden waren niet op temperatuur en hij moest inhouden in zijn laatste poging om de snelste ronde te rijden. "Ik weet niet wat er gebeurde, maar ik dacht dat iemand voor mij hard van de baan was gevlogen, dus ging een beetje van het gas af", verklaarde Verstappen na afloop.
De Nederlander liet zich min of meer verrassen door Hamilton en Bottas, die in de trainingen hun Mercedes niet op snelheid kregen, maar in de kwalificatie ineens over het asfalt vlogen.
De strijd om de wereldtitel in de Formule 1 is ongemeen spannend. Verstappen leidt met 12 punten voorsprong op Hamilton. Er komen na de race in Mexico nog vier grands prix.
Meer uit Sport
MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
25 minuten geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
2 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit Belgiƫ: 3-2.
20 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
20 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
23 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
23 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
23 uur geleden