Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen snelste in eerste training Grote Prijs van Abu Dhabi

Verstappen snelste in eerste training Grote Prijs van Abu Dhabi

YAS MARINA (ANP) - Max Verstappen is goed begonnen aan het slotweekeinde in de Formule 1. De coureur van Red Bull reed tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Abu Dhabi de snelste ronde in zijn Red Bull. Hij klokte 1.37,378 op circuit Yas Marina en was daarmee 34 duizendsten sneller dan de Fin Valtteri Bottas in zijn Mercedes. De Fransman Esteban Ocon reed de derde tijd in zijn Renault. Hij gaf al meer dan een seconde toe op Verstappen.

Wereldkampioen Lewis Hamilton maakte zijn rentree bij Mercedes na een periode van tien dagen verplichte isolatie. Hij was positief getest op het coronavirus en moest de Grote Prijs van Sakhir overslaan. De Brit, die dit jaar al in Turkije zijn zevende wereldtitel veiligstelde, noteerde de vijfde tijd in de training.

De Duitser Mick Schumacher maakte zijn eerste Formule 1-meters in de bolide van Haas F1. De zoon van Formule 1-legende Michael Schumacher is volgend jaar vaste rijder in het Amerikaanse team. Hij moest zijn draai nog vinden, getuige zijn achttiende tijd in de training, bijna 4 seconden langzamer dan Verstappen.

Verstappen is met Bottas nog in strijd verwikkeld om de tweede plaats in het kampioenschap. De Fin staat 16 punten voor op de Nederlander.

Sergio Pérez zette in de eerste training de zevende tijd neer. De Mexicaan, die vorige week in de Grote Prijs van Sakhir in zijn tiende jaar als Formule 1-coureur zijn eerste overwinning vierde, moet zondag in zijn laatste race als coureur van Racing Point achteraan starten. Hij moet meer dan vijftien plaatsen naar achteren in de startopstelling omdat hij onderdelen van zijn motor moet vervangen.

Meer uit Sport

Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

1 uur geleden
Europese turnbond laat Russen en Belarussen ook weer toe

LAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.

2 uur geleden
New York Knicks na nieuwe zege op Cleveland dicht bij finale NBA

CLEVELAND (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van de New York Knicks zijn in de NBA dicht bij een finale van de play-offs. Het team van coach Mike Brown versloeg in de eindstrijd van de Eastern Conference de Cleveland Cavaliers met 121-108 en nam in de best-of-seven-serie een voorsprong van 3-0 in wedstrijden. De New York Knicks zijn daarmee nog één zege verwijderd van hun eerste finale in de NBA sinds 1999.

4 uur geleden
Team Verhoeven protesteert tegen nederlaag en wil een rematch

CAÏRO (ANP) - Rico Verhoeven legt zich niet neer bij zijn nederlaag tegen Oleksandr Usyk in een gevecht om de wereldtitel van boksbond WBC. "We hebben bezwaar aangetekend bij de Middle East Professional Boxing Commission, waaronder de scheidsrechters vallen", laat manager Karim Erja weten op het vliegveld in Caïro voor de terugvlucht naar Amsterdam.

5 uur geleden
Verhoeven maakt indruk maar verliest uiteindelijk van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven is er niet in geslaagd in korte tijd geschiedenis te schrijven als bokser. De voormalige kickbokser bood Oleksandr Usyk meer dan goed partij, maar kon de onbetwiste zwaargewichtkampioen niet onttronen in hun gevecht om de wereldtitel van de prestigieuze bond WBC. Vlak bij de verlichte piramiden van Gizeh ging hij in de elfde van twaalf ronden naar de grond, waarna de scheidsrechter het gevecht beëindigde.

12 uur geleden
Verstappen zesde in kwalificatie GP Canada, pole voor Russell

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen is in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Canada als zesde geëindigd. Mercedes-coureur George Russell veroverde poleposition op het circuit Gilles Villeneuve in Montreal, na eerder op de dag ook al de sprintrace te hebben gewonnen. De Brit was met 1.12,578 nipt sneller dan teamgenoot en WK-leider Kimi Antonelli, die op zijn beurt weer net wereldkampioen Lando Norris achter zich hield.

14 uur geleden
Volleybalsters verslaan ook Frankrijk in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.

18 uur geleden