Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen snelste in eerste training Grote Prijs van Abu Dhabi

Verstappen snelste in eerste training Grote Prijs van Abu Dhabi

YAS MARINA (ANP) - Max Verstappen is goed begonnen aan het slotweekeinde in de Formule 1. De coureur van Red Bull reed tijdens de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Abu Dhabi de snelste ronde in zijn Red Bull. Hij klokte 1.37,378 op circuit Yas Marina en was daarmee 34 duizendsten sneller dan de Fin Valtteri Bottas in zijn Mercedes. De Fransman Esteban Ocon reed de derde tijd in zijn Renault. Hij gaf al meer dan een seconde toe op Verstappen.

Wereldkampioen Lewis Hamilton maakte zijn rentree bij Mercedes na een periode van tien dagen verplichte isolatie. Hij was positief getest op het coronavirus en moest de Grote Prijs van Sakhir overslaan. De Brit, die dit jaar al in Turkije zijn zevende wereldtitel veiligstelde, noteerde de vijfde tijd in de training.

De Duitser Mick Schumacher maakte zijn eerste Formule 1-meters in de bolide van Haas F1. De zoon van Formule 1-legende Michael Schumacher is volgend jaar vaste rijder in het Amerikaanse team. Hij moest zijn draai nog vinden, getuige zijn achttiende tijd in de training, bijna 4 seconden langzamer dan Verstappen.

Verstappen is met Bottas nog in strijd verwikkeld om de tweede plaats in het kampioenschap. De Fin staat 16 punten voor op de Nederlander.

Sergio Pérez zette in de eerste training de zevende tijd neer. De Mexicaan, die vorige week in de Grote Prijs van Sakhir in zijn tiende jaar als Formule 1-coureur zijn eerste overwinning vierde, moet zondag in zijn laatste race als coureur van Racing Point achteraan starten. Hij moet meer dan vijftien plaatsen naar achteren in de startopstelling omdat hij onderdelen van zijn motor moet vervangen.

Meer uit Sport

Directeur topvoetbal De Jong accepteert besluit Koeman

KANSAS CITY (ANP) - Nigel de Jong respecteert de beslissing van bondscoach Ronald Koeman om afscheid te nemen van het Nederlands elftal. "Ronald heeft zich de afgelopen jaren met volledige overtuiging ingezet en een belangrijke bijdrage geleverd aan het Nederlands elftal", liet de directeur topvoetbal van de KNVB weten in een persbericht. "Namens de KNVB wil ik hem daarvoor zeer bedanken."

1 uur geleden
Koeman stopt na 64 interlands als bondscoach Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman stopt als bondscoach van het Nederlands voetbalelftal. Dat heeft hij op Instagram gemeld. De wedstrijd tegen Marokko op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada was zijn laatste. De 63-jarige Koeman was bondscoach in 64 interlands.

1 uur geleden
Williams direct uitgeschakeld bij rentree op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Serena Williams is bij haar rentree op Wimbledon in de eerste ronde uitgeschakeld. De Australische Maya Joint, nummer 87 van de wereld, was in drie sets te sterk voor de Amerikaanse 23-voudig grandslamwinnares: 6-3 6-7 (6) 6-3.

2 uur geleden
Griekspoor strandt opnieuw in eerste ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er voor het tweede jaar op rij niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van Wimbledon. De 29-jarige Haarlemmer verloor in vier sets van de Australiër James Duckworth: 4-6 6-4 5-7 4-6.

4 uur geleden
Basketballer James verlaat LA Lakers voor andere ploeg in NBA

LOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James heeft basketbalclub Los Angeles Lakers laten weten dat hij zijn carrière bij een andere basketbalclub in de Amerikaanse competitie NBA voortzet. Dat heeft Rich Paul, de baas van James' management Klutch Sports aan ESPN laten weten. LA Lakers heeft het vertrek van de 41-jarige vedette bevestigd.

5 uur geleden
Titelverdedigster Świątek met moeite naar tweede ronde Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Iga Świątek heeft met de nodige moeite de tweede ronde bereikt van Wimbledon. De Poolse titelverdedigster had drie sets nodig om zich te ontdoen van de Amerikaanse Taylor Townsend: 6-1 2-6 6-3.

8 uur geleden
De Jong na zege in vijf sets op Hijikata door op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft na een lange vijfsetter in twee aktes de tweede ronde van Wimbledon bereikt. De 26-jarige Nederlander had in totaal meer dan vier uur nodig om de Australiër Rinky Hijikata te verslaan: 7-6 (4) 3-6 5-7 6-4 6-3.

9 uur geleden