Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen snelste in derde vrije training op Imola

Verstappen snelste in derde vrije training op Imola

IMOLA (ANP) - Max Verstappen heeft in de derde vrije training voor de Grote Prijs van Emilia Romagna laten zien dat zijn Red Bull op stoom is. De Limburger was verreweg de snelste op het circuit van Imola. Hij klokte als enige onder de 1.15 en was een halve seconde sneller dan zijn grootste concurrenten.

Voor Verstappen kwam de geslaagde oefensessie als geroepen, want de tweede training op vrijdag moest hij al vroegtijdig beëindigen door technische problemen. Daar had in de derde training geen last van, al duurde het even voordat hij in de baan kwam en hij reed zijn eerste rondjes wat ruim door de bochten en hard over de kerbstones.

De Brit Lando Norris zette in zijn McLaren de tweede tijd neer, zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton noteerde de derde tijd in zijn Mercedes. De Brit gaf 0,557 toe op Verstappen, die later zaterdag in de kwalificatierace ongetwijfeld mikt op poleposition.

Meer uit Sport

Nederlandse shorttrackers na twaalf jaar weer in finale aflossing

MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.

8 minuten geleden
Shorttrackers met Emons en De Laat in halve finale van aflossing

MILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.

29 minuten geleden
Shorttrackster Velzeboer bereikt op Spelen finale op 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.

41 minuten geleden
Tweevoudig olympisch kampioen Van 't Wout verder op 500 meter

MILAAN (ANP) - Jens van 't Wout blijft kans houden op een derde individuele gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan. De 24-jarige Nederlandse shorttracker kwam maandag tijdens de voorrondes van de 500 meter niet in de problemen en ging als winnaar van zijn heat door naar de kwartfinales. De andere drie deelnemers gingen in de laatste ronde allemaal onderuit.

1 uur geleden
Shorttrackster Velzeboer op Spelen naar halve finale 1000 meter

MILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft bij de Olympische Spelen in Milaan de halve finales op de 1000 meter bereikt. De 24-jarige Nederlandse eindigde in de derde kwartfinale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De halve finales en finale zijn later op maandag.

1 uur geleden
Bobsleeër Wesselink begint met twaalfde tijd in tweemansbob

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic zijn hun olympische wedstrijd in de tweemansbob begonnen met een twaalfde tijd in de eerste run. Het duo kwam in de eerste afdaling op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre tot een tijd van 55,83 seconden.

1 uur geleden
Tennisser Shelton wint Amerikaanse finale in Dallas

DALLAS (ANP) - De Amerikaan Ben Shelton heeft het tennistoernooi van Dallas op zijn naam geschreven. De nummer 9 van de wereld rekende in de finale in drie sets af met zijn landgenoot Taylor Fritz, de nummer 7 van de wereld. De setstanden waren 3-6, 6-3 en 7-5.

13 uur geleden