
Verstappen snelste in derde vrije training GP van Oostenrijk
SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen heeft voorafgaand aan de GP van Oostenrijk de beste tijd genoteerd in de derde vrije training. De coureur van Red Bull was met 1.04,591 een halve seconde sneller dan zijn concurrenten bij Mercedes. Valtteri Bottas zette op 0,538 de tweede tijd neer. Regerend wereldkampioen Lewis Hamilton was op 0,686 van Verstappen goed voor de derde tijd.
Sergio Pérez, de Mexicaanse ploeggenoot van Verstappen zette de zevende tijd neer. Hij moest 0,805 seconden toegeven op de Limburger. Hamilton, die eerder op de dag zijn contract bij Mercedes met twee jaar verlengde tot eind 2023, raakte nog een tijd van een snelle ronde kwijt omdat hij de zogenoemde 'tracklimits' had overschreden.
De Japanner Yuki Tsunoda schoot nog met hoge snelheid van de baan, maar hij wist zijn AlphaTauri weg van de muur te houden.
Stiermarken
Verstappen had vrijdag in de tweede training de beide Mercedessen nog voor zich moeten dulden. In de eerste training had hij wel de beste tijd gereden.
Zes dagen geleden won de 23-jarige Verstappen op hetzelfde circuit nog de GP van Stiermarken.
De kwalificatie voor de Grote Prijs van Oostenrijk begint om 15.00 uur.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor neemt het in de eerste ronde van de US Open op tegen de Fransman Adrian Mannarino. Botic van de Zandschulp kent een lastige loting met de als elfde geplaatste Deen Holger Rune als eerste tegenstander.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Jonas Vingegaard verwacht dat hij in de strijd om de eindzege van de Vuelta moet afrekenen met de Portugees João Almeida en de Spanjaard Juan Ayuso van UAE Team Emirates. "Zij hebben een sterk team en twee rijders die ze kunnen uitspelen", zei de Deen van Visma - Lease a Bike tijdens een persmoment voor de wielerronde die zaterdag start in het Italiaanse Turijn.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Er staan dit jaar vijftien Nederlandse wielrenners aan de start van de Vuelta. De Ronde van Spanje begint op zaterdag in het Italiaanse Turijn en eindigt op 14 september in de Spaanse hoofdstad Madrid.
10 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Coach Darren Cahill denkt dat tennisser Jannik Sinner op tijd fit is om zijn titel op de US Open te verdedigen. De 24-jarige nummer 1 van de wereld moest maandag door ziekte opgeven in de finale van het toernooi van Cincinnati. De Italiaan meldde zich vervolgens af voor het gemengd dubbel van het laatste grandslamtoernooi van het jaar, dat een dag later op het programma stond.
14 uur geledenWINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft voor de tweede keer de kwartfinales gehaald van het tennistoernooi van Winston-Salem. De 29-jarige Nederlander verloor tegen de Argentijnse oud-winnaar Sebastián Báez de eerste set nog kansloos, maar herstelde zich: 0-6 6-1 6-4.
15 uur geledenNEW YORK (ANP) - Dubbelspecialisten Sara Errani en Andrea Vavassori hebben in de nieuwe opzet van het gemengd dubbelspel op de US Open hun titel met succes verdedigd. De Italianen versloegen in de finale van het showformat in New York enkelspeltoppers Iga Swiatek en Casper Ruud in drie sets: 6-3 5-7 10-6.
15 uur geledenLAUSANNE (ANP) - Nadine Visser heeft haar topvorm onderstreept met een overtuigende zege op de 100 meter horden in de Diamond League van Lausanne in Zwitserland. De 30-jarige Nederlandse atlete trok zich niets aan van de regen en won een vlekkeloze race in 12,45. Ze versloeg vrijwel de complete wereldtop. De Amerikaanse olympisch kampioene Masai Russell finishte als tweede in 12,53, de Zwitserse Ditaji Kambundji eindigde als derde in 12,54. De Nigeriaanse wereldrecordhoudster Tobi Amusan werd vijfde in 12,82.
1 dag geleden