Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen snelste in derde training voor GP Sakhir

Verstappen snelste in derde training voor GP Sakhir

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft een voorschot genomen op poleposition in de Grote Prijs van Sakhir in de Formule 1. De Limburger was de snelste in de derde vrije training. Hij klokte in zijn Red Bull 54,064 seconden.

Valtteri Bottas reed de tweede tijd in zijn Mercedes. De Fin was in het korte rondje op het Outer Circuit twee tienden langzamer dan de Nederlander, die tijdens de training nog spinde nadat hij uit een bocht vloog. Pierre Gasly zette de derde tijd neer in de AlphaTauri. De Fransman gaf 0,363 seconde toe op Verstappen.

De Brit George Russell, die wereldkampioen Lewis Hamilton vervangt bij Mercedes, moest genoegen nemen met de zevende tijd op zes tienden van Verstappen. Russell was vrijdag nog de snelste in beide trainingen. Hamilton is besmet met het coronavirus en mag om die reden niet starten.

De kwalificatierace is later zaterdag. De Grote Prijs van Sakhir is de zestiende en voorlaatste race van het seizoen.

Meer uit Sport

Volleybalsters winnen in Four Nations Cup ook van Duitsland

APELDOORN (ANP) - De volleybalsters hebben in de Four Nations Cup ook de derde wedstrijd gewonnen. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski tegen Duitsland met 3-1 in sets: 25-22 25-27 25-22 25-21.

8 minuten geleden
Noor Dversnes wint rit in Giro door peloton voor te blijven

MILAAN (ANP) - Wielrenner Fredrik Dversnes heeft voor een grote verrassing gezorgd door de vijftiende etappe van de Giro d'Italia te winnen. De Noor van Uno-X Mobility won na 157 kilometer tussen Voghera en Milaan de sprint van vier vluchters, die het peloton wisten voor te blijven. Hij bleef de Italianen Mirco Maestri en Martin Marcellusi voor. Het peloton, waar de Fransman Paul Magnier de sprint won voor Dylan Groenewegen, kwam te laat.

39 minuten geleden
Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

2 uur geleden
Kostjoek boekt na raketinslag emotionele zege op Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.

4 uur geleden
Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

7 uur geleden
Europese turnbond laat Russen en Belarussen ook weer toe

LAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.

7 uur geleden
New York Knicks na nieuwe zege op Cleveland dicht bij finale NBA

CLEVELAND (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van de New York Knicks zijn in de NBA dicht bij een finale van de play-offs. Het team van coach Mike Brown versloeg in de eindstrijd van de Eastern Conference de Cleveland Cavaliers met 121-108 en nam in de best-of-seven-serie een voorsprong van 3-0 in wedstrijden. De New York Knicks zijn daarmee nog één zege verwijderd van hun eerste finale in de NBA sinds 1999.

9 uur geleden