Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen slaat eerste training op nat Silverstone over

Verstappen slaat eerste training op nat Silverstone over

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië overgeslagen. Kort voor het begin van de sessie van een uur begon het flink te regenen op Silverstone. Verstappen reed in zijn Red Bull-auto wel een paar keer naar buiten, maar ging steeds zonder een tijd neer te zetten direct weer de pits in.

Ongeveer de helft van de Formule 1-coureurs probeerde op het natte asfalt nog wel een tijd neer te zetten. De Fin Valtteri Bottas was in de Alfa Romeo de snelste in 1.42,249, zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton zat daar in de Mercedes een halve seconde achter. De Brit nam de tijd om vanuit de pits te zwaaien naar zijn landgenoten op de tribunes, die als gevolg van de regen weinig te zien kregen.

In de laatste minuten van de training probeerden sommige coureurs, onder wie ook Verstappen, op de opdrogende baan op slicks nog een snel rondje te rijden. De Canadees Lance Stroll spinde echter al in de eerste bocht en belandde met zijn Aston Martin in de grindbak. Met nog minder dan een minuut op de klok besloot de wedstrijdleiding de rode vlag uit te hangen, ten teken dat de training werd afgebroken.

Om 17.00 uur begint de tweede vrije training. Zaterdagmiddag vindt de kwalificatie voor de race van zondag plaats.

Meer uit Sport

Geen twijfels bij Audi: door met Bortoleto en Hülkenberg in F1

BAKOE (ANP/AFP) - Het Formule 1-team Audi heeft in 2027 dezelfde bezetting als dit jaar. Teambaas Mattia Binotto bevestigde bij de Grote Prijs van Azerbeidzjan in Bakoe dat de Duitser Nico Hülkenberg en de Braziliaan Gabriel Bortoleto bij de Duitse renstal blijven.

10 uur geleden
Opgewekte Verstappen na trainingen in Bakoe: best een goede dag

BAKOE (ANP) - Max Verstappen was goed te spreken na de vrije trainingen voor de Grote Prijs van Azerbeidzjan. "Eigenlijk was het best een goede dag, ik ben blij met de auto", liet hij kort na de tweede sessie op het stratencircuit van Bakoe weten op zijn website.

11 uur geleden
Britse boksers Fury en Joshua vechten op 11 december in Cardiff

CARDIFF (ANP/DPA) - Het langverwachte gevecht tussen de Britse boksers Tyson Fury (38) en Anthony Joshua (36) vindt op 11 december plaats in Cardiff. Dat heeft de Saudische bokspromotor Turki Alalshikh op X bekendgemaakt. Het gevecht is op Netflix te zien.

12 uur geleden
Verstappen rijdt derde tijd in tweede vrije training Azerbeidzjan

BAKOE (ANP) - Max Verstappen heeft donderdag tijdens de tweede vrije training bij de Grote Prijs van Azerbeidzjan de derde tijd neergezet. Met zijn Red Bull legde hij het stratencircuit in Bakoe af in 1.44,174 minuten. De snelste tijd was met 1.43,347 opnieuw voor de Brit George Russell (Mercedes). Kimi Antonelli, de Italiaanse leider in de WK-stand en ploeggenoot van Russell, zette de tweede tijd neer.

12 uur geleden
Alcaraz wil af van nachtelijke tenniswedstrijden op grandslams

LONDEN (ANP/AFP) - Als het aan Carlos Alcaraz ligt worden er geen nachtelijke tenniswedstrijden meer gespeeld op grandslamtoernooien. Dat zei de Spaanse toptennisser donderdag tegen verslaggevers in Londen in aanloop naar de strijd om de Laver Cup van komend weekend.

13 uur geleden
Zwemmer Ohashi (17) verbreekt wereldrecord 200 meter schoolslag

TOKIO (ANP/RTR) - De 17-jarige Japanse zwemmer Shin Ohashi heeft donderdag het wereldrecord op de 200 meter schoolslag verbroken. Zijn tijd van 2.04,83 minuten was naast het wereldrecord goed voor de gouden medaille op de Asian Games in zijn thuisland. Het oude record van 2.05,48 stond op naam van Qin Haiyang uit China. Hij zwom die tijd op de wereldkampioenschappen in 2023.

14 uur geleden
Verstappen klokt tweede tijd in eerste vrije training Bakoe

BAKOE (ANP) - Max Verstappen heeft in zijn Red Bull bij de eerste vrije training op het stratencircuit van Bakoe de tweede tijd neergezet (1.45,787). De 28-jarige Limburger hield Charles Leclerc in zijn Ferrari kort achter zich (1.45,791) en zag alleen George Russell van Mercedes een snellere ronde noteren (1.45,387).

16 uur geleden