Verstappen: samenwerking Honda veelbelovend
ABU DHABI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op zijn eerste seizoen met motoren van Honda. Weliswaar wist de coureur van Red Bull Racing geen serieuze gooi naar de wereldtitel te doen, toch kon hij bouwen op de motorenleverancier.
"De samenwerking verloopt veelbelovend en we hebben goede resultaten behaald. Ik vind de betrouwbaarheid ook belangrijk en die is het hele jaar hoog geweest. Er is bovendien veel progressie geboekt met de motor", zei Verstappen (22) in aanloop naar de afsluitende Grote Prijs van Abu Dhabi.
"Natuurlijk willen we altijd meer en zullen we nooit tevreden zijn. Maar het gaat goed en we hebben een goede basis gelegd voor volgend seizoen. We hebben het hele jaar veel geleerd en ik vertrouw erop dat we volgend jaar een positieve start kunnen hebben."
De Grote Prijs van Abu Dhabi is zondag en begint om 14.10 uur.
Meer uit Sport
SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen was tevreden na zijn derde plaats in de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen moest alleen de Italiaan Kimi Antonelli (Mercedes) en de Monegask Charles Leclerc (Ferrari) voor zich dulden. "Om op het podium te staan is best goed, de derde plaats is goed", zei Verstappen in het flashinterview.
7 minuten geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van België in de Formule 1 als derde geëindigd. De Red Bull-coureur moest de zege op het circuit van Spa-Francorchamps laten aan de Italiaanse Mercedes-coureur Kimi Antonelli. Charles Leclerc uit Monaco eindigde in de Ferrari als tweede. Voor Antonelli is het de zesde zege van het seizoen.
34 minuten geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - George Russell is meteen uitgevallen in de Grote Prijs van België in de Formule 1. De Britse Mercedes-coureur viel uit in de eerste ronde van de race op het circuit van Spa-Francorchamps nadat hij de auto van zijn landgenoot Lewis Hamilton had geraakt.
1 uur geledenGSTAAD (ANP) - Stéfanos Tsitsipás heeft zondag het tennistoernooi van Gstaad gewonnen. De 27-jarige Griek was in de finale in drie sets te sterk voor de Belg Raphaël Collignon: 6-4 6-7 (3) 6-3. Tsitsipás stond voor het eerst sinds zestien maanden weer in een ATP-finale.
2 uur geledenCHAMPAGNOLE (ANP/BELGA) - De nummer 1 en 2 in het klassement van de Tour de France zijn midden in de nacht gecontroleerd op doping. Geletruidrager Tadej Pogačar (UAE Team Emirates-XRG) werd om 05.00 uur in de ochtend nabij de start in Champagnole gecontroleerd. Zijn grootste concurrent Jonas Vingegaard van Visma-Lease a Bike onderging om 02.00 uur 's nachts een controle.
3 uur geledenBRISBANE (ANP) - De finalerondes bij de wereldkampioenschappen BMX in Brisbane zijn afgelast. De organisatie stelde vanwege de harde wind de start eerst met meerdere uren uit. De situatie verbeterde niet, waarna uit veiligheid voor de deelnemers werd besloten de slotdag van het evenement te schrappen.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Engeland is als derde geëindigd op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De ploeg overklaste voor rust Frankrijk (4-0), maar kwam na de hervatting nog aardig in de problemen (6-4).
12 uur geleden