Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen rijdt zeventiende tijd in tweede training Las Vegas

Verstappen rijdt zeventiende tijd in tweede training Las Vegas

LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen is teleurstellend begonnen aan het raceweekend in Las Vegas. De 27-jarige Nederlander van Red Bull, die zondag zijn vierde wereldtitel op rij kan veroveren, reed de zeventiende tijd in de tweede vrije training. In de eerste vrije training kwam hij nog tot de vijfde tijd.

Net als in de eerste training klokte de Brit Lewis Hamilton in de tweede training de snelste tijd in zijn Mercedes: 1.33,825. Lando Norris van McLaren, de concurrent van Verstappen in de strijd om de wereldtitel, reed de tweede tijd (1.33,836). Verstappen kwam niet verder dan een tijd van 1.35,834.

Verstappen had tijdens de training de nodige problemen met zijn Red Bull en had last van een gebrek aan grip. De leider in de WK-stand had bovendien pech dat hij zijn ronde op zachte banden moest afbreken door een rode vlag. Hij reed zijn zeventiende tijd op de mediums.

Knappe zege

Verstappen liep drie weken geleden tijdens de vorige race in Brazilië uit op Norris. Door zijn knappe zege in het natte São Paulo kan hij zondagochtend Nederlandse tijd maximaal 2 punten verspelen op de Brit om zich al te verzekeren van de wereldtitel. Er volgen na de race in Las Vegas nog twee races.

"Het was vandaag erg glad op de baan", liet Verstappen via Red Bull weten. "We hadden moeite met de banden en we hadden niet de snelheid. Op de lange runs begonnen we wat competitiever, maar we moeten nog een aantal dingen 'finetunen'."

Geen grip

"Het is erg koud en de omstandigheden zijn hier vrij uniek. Dat is echter hetzelfde voor iedereen, dus we moeten onderzoeken wat we fout doen. Het heeft zeker te maken met de banden. Omdat we geen grip hadden voelde het alsof we op ijs reden. We gaan zien hoe we dat kunnen oplossen en hopelijk gaat het morgen beter", aldus Verstappen.

Zaterdag staan de derde vrije training en de kwalificatie op het programma. De race begint zondag om 07.00 uur (Nederlandse tijd).

Meer uit Sport

Tennisser Etcheverry verovert in Rio de Janeiro eerste ATP-titel

RIO DE JANEIRO (ANP) - Tomás Martín Etcheverry heeft op het tennistoernooi van Rio de Janeiro zijn eerste ATP-titel veroverd. De 26-jarige Argentijn versloeg in de finale de Chileen Alejandro Tabilo met 3-6 7-6 (3) 6-4.

2 uur geleden
Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

12 uur geleden
Koning en koningin zijn trots op Olympische prestaties

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.

12 uur geleden
Velzeboer en Bergsma dragen vlag bij slotceremonie amfitheater in

VERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.

13 uur geleden
Sluitingsceremonie Winterspelen in Verona van start

VERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.

13 uur geleden
Springruiter Greve boekt derde wereldbekerzege van het seizoen

GÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.

14 uur geleden
VS verslaan Canada in olympische ijshockeyfinale in extra tijd

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.

18 uur geleden