Verstappen rijdt vierde tijd in eerste training Singapore
SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Singapore de vierde tijd gereden. De drievoudig wereldkampioen gaf in zijn Red Bull 0,334 seconde toe op Charles Leclerc, die in zijn Ferrari de snelste ronde reed (1.31,763). Lando Norris (McLaren) klokte de tweede tijd en Carlos Sainz (Ferrari) noteerde de derde tijd.
Oscar Piastri zette de zesde tijd neer in zijn McLaren. De Australische winnaar van de Grote Prijs van Azerbeidzjan vorig weekeinde beleefde geen vlekkeloze training. Hij kon pas later het circuit van Marina Bay op omdat er een achterwiel klem zat en tijdens de training schampte hij met zijn auto een muur, hetgeen nieuwe schade aan het wiel opleverde.
Verstappen won nog nooit de race in Singapore en temperde donderdag in zijn vooruitblik de verwachtingen voor de komende race op zondag. De Nederlander leidt weliswaar nog steeds in het kampioenschap, maar hij heeft de laatste zeven grands prix geen overwinning kunnen vieren. Zijn voorsprong op eerste belager Norris is geslonken tot 59 punten.
De coureurs rijden later vrijdag de tweede training. De Grote Prijs van Singapore is de achttiende race in het seizoen, dat in totaal 24 races telt.
Meer uit Sport
BERLIJN (ANP) - Tennisster Serena Williams heeft haar tweede wedstrijd na haar rentree niet weten te winnen. De 44-jarige Amerikaanse strandde met haar Tsjechische partner Karolína Muchová in de eerste ronde van het dubbelspel op het grastoernooi van Berlijn. Het duo verloor met 6-4 6-4 van de Mexicaanse Giuliana Olmos en Erin Routliffe uit Nieuw-Zeeland.
3 uur geledenOSTRAVA (ANP) - Femke Broeders-Bol is bij haar outdoordebuut op de 800 meter in het Tsjechische Ostrava tweede geworden in een tijd van 1.57,13. De wedstrijd werd gewonnen door de Zwitserse Audrey Werro in een razendsnelle 1.54,45. Met haar tijd is Bol ruim anderhalve seconde langzamer dan het Nederlands record dat Ellen van Langen tijdens haar gouden olympische race in Barcelona in 1992 noteerde.
3 uur geledenARNHEM (ANP) - De functie van chef de mission is een tijdelijke rol voor Nederlandse iconen in de sport. Dat benadrukte directeur topsport André Cats van NOC*NSF tijdens een persmoment op sportcentrum Papendal. Daar werd oud-schaatsster Ireen Wüst gepresenteerd als de nieuwe chef de mission van de olympische equipe op de Zomerspelen van Los Angeles in 2028 en handbiker Jetze Plat als chef de mission van de paralympische ploeg.
5 uur geledenARNHEM (ANP) - Voormalig topschaatsster Ireen Wüst wil een "steun en toeverlaat" zijn voor de olympische sporters. Dat zei de meest succesvolle Nederlandse olympiër bij haar presentatie als chef de mission voor de Olympische Zomerspelen van 2028 in Los Angeles. Ze is de opvolger van oud-zwemmer Pieter van den Hoogenband.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Jetze Plat is de nieuwe chef de mission voor de Paralympische Zomerspelen van Los Angeles 2028. Dat maakte sportkoepel NOC*NSF bekend tijdens een persconferentie op sportcentrum Papendal.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Ireen Wüst is definitief de nieuwe chef de mission voor de Olympische Spelen van 2028. Dat heeft sportkoepel NOC*NSF dinsdagmiddag bekendgemaakt, nadat het al enige tijd eerder was uitgelekt. Oud-schaatsster Wüst (40) wordt de eerste vrouwelijke chef de mission en krijgt deze functie als het bevalt ook tijdens de Winterspelen van 2030.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - De zussen Venus en Serena Williams komen samen uit in het dubbelspel op Wimbledon. De veelvoudig grandslamkampioenen hebben van de organisatie een wildcard gekregen. Het toernooi begint over een kleine twee weken.
11 uur geleden