Verstappen rijdt tweede tijd in tweede training GP Bahrein
BAHREIN (ANP) - Max Verstappen heeft de op een na snelste tijd gereden in de tweede vrije training van de Grote Prijs van Bahrein in de Formule 1. De tijd van de Nederlander in zijn Red Bull was 1.29,318. Alleen Lewis Hamilton was sneller, 1.28,971.
De Brit, die in de vorige race al wereldkampioen werd, was 's ochtends in de eerste sessie in zijn Mercedes ook al de snelste. Verstappen kwam toen tot de zesde tijd.
Verstappen was te spreken over het verloop van de eerste dag. "In zijn algemeenheid kijk ik positief terug op deze trainingen. Natuurlijk zijn er dingen waarvan we kunnen leren en dingen die nog te verbeteren zijn. Maar het was zeer gedegen allemaal."
Crash Albon
Alexander Albon crashte zwaar in de training. De ploeggenoot van Verstappen meldde wel onmiddellijk dat hij zelf ongedeerd was gebleven. Zijn auto is flink beschadigd en de oefensessie werd tijdelijk stilgelegd. Uit voorzorg liet de coureur zich op advies van zijn ploeg wel even nakijken in het ziekenhuis.
Kort na het incident met Albon was er nog even oponthoud omdat er een hond over de baan liep.
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
9 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
13 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.
15 uur geledenOVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
18 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
19 uur geleden