Verstappen rijdt tweede tijd in tweede training GP Bahrein
BAHREIN (ANP) - Max Verstappen heeft de op een na snelste tijd gereden in de tweede vrije training van de Grote Prijs van Bahrein in de Formule 1. De tijd van de Nederlander in zijn Red Bull was 1.29,318. Alleen Lewis Hamilton was sneller, 1.28,971.
De Brit, die in de vorige race al wereldkampioen werd, was 's ochtends in de eerste sessie in zijn Mercedes ook al de snelste. Verstappen kwam toen tot de zesde tijd.
Verstappen was te spreken over het verloop van de eerste dag. "In zijn algemeenheid kijk ik positief terug op deze trainingen. Natuurlijk zijn er dingen waarvan we kunnen leren en dingen die nog te verbeteren zijn. Maar het was zeer gedegen allemaal."
Crash Albon
Alexander Albon crashte zwaar in de training. De ploeggenoot van Verstappen meldde wel onmiddellijk dat hij zelf ongedeerd was gebleven. Zijn auto is flink beschadigd en de oefensessie werd tijdelijk stilgelegd. Uit voorzorg liet de coureur zich op advies van zijn ploeg wel even nakijken in het ziekenhuis.
Kort na het incident met Albon was er nog even oponthoud omdat er een hond over de baan liep.
Meer uit Sport
NIEUWEGEIN (ANP) - Kai van Westering sluit in ieder geval tot de Olympische Spelen in Los Angeles van 2028 aan bij de Nederlandse zwemselectie in Eindhoven. De 22-jarige Nederlands-Amerikaanse zwemmer trainde de laatste jaren in de Verenigde Staten, waar hij studeerde aan de Universiteit van Indiana. Peter Bishop wordt zijn coach.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van New York Knicks hebben een 2-0-voorsprong genomen in de finale van de Eastern Conference van de NBA. De ploeg uit New York won in het eigen Madison Square Garden met 109-93 van Cleveland Cavaliers.
4 uur geledenCONCORD (ANP/RTR) - NASCAR-coureur Kyle Busch is donderdag op 41-jarige leeftijd aan een ziekte overleden. De Amerikaan wordt gezien als een grootheid in de populaire autosportklasse. Hij boekte in totaal 232 overwinningen en schreef in 2015 en 2019 de NASCAR Cup Series op zijn naam.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.
15 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.
18 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."
18 uur geledenNOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.
21 uur geleden