Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen rijdt derde tijd in rommelige eerste training België

Verstappen rijdt derde tijd in rommelige eerste training België

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van België de derde tijd genoteerd. Op Spa-Francorchamps waren de Ferrari's van Carlos Sainz en Charles Leclerc sneller in een rommelige sessie. Sainz noteerde met 1.46,538 de beste tijd, Verstappen was ruim 2 tienden van een seconde langzamer.

Wereldkampioen Verstappen had na een kwartier het snelste rondje genoteerd, maar werd daarna voorbij gestreefd door de mannen van Ferrari. Bij het rijden in de pitstraat was er nog een klein schrikmomentje voor de Nederlander, die Nicholas Latifi in zijn Williams ineens voor hem zag verschijnen. De coureurs wisten een botsing te voorkomen.

Magnussen

Met nog ruim 20 minuten te gaan, kwam Haas-coureur Kevin Magnussen stil te staan op het circuit. Dat leidde tot de rode vlag, waardoor de auto's tot 9 minuten voor het einde van de sessie niet het circuit op konden. Enkele minuten nadat de sessie was hervat, zorgde regen ervoor dat veel coureurs naar binnen gingen en in het laatste deel van de training geen tijd meer neerzetten.

Verstappen heeft in de WK-stand een voorsprong van 80 punten op Leclerc. De twee coureurs starten in de race zondag uur achteraan doordat zij onderdelen laten vervangen.

Het is mogelijk voorlopig voor het laatst dat de GP van België op het programma staat. Het contract loopt na dit seizoen af en gesprekken over verlenging daarvan zijn nog gaande.

Meer uit Sport

Bisschops wint 100 meter in Finland, zilver Schilder met kogel

TURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.

39 minuten geleden
Vollering wint vijfde Giro-rit, Van der Breggen behoudt roze

SANTO STEFANO DI CADORE (ANP) - Demi Vollering heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 29-jarige wielrenster van FDJ United-Suez was in de etappe van Longarone naar Santo Stefano di Cadore na 146 kilometer net iets sneller dan landgenote Anna van der Breggen. Antonia Niedermaier uit Duitsland werd derde.

2 uur geleden
Titelfavoriet Sabalenka strandt in kwartfinale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.

5 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt en bereikt halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.

7 uur geleden
Formule 1-coureur Leclerc verlengt contract bij Ferrari

MARANELLO (ANP) - Formule 1-coureur Charles Leclerc heeft zijn contract bij Ferrari verlengd. Daardoor blijft de huidige nummer 3 van de WK-stand ook de komende seizoenen voor het Italiaanse team rijden. De 28-jarige Monegask debuteerde in 2018 in de hoogste raceklasse en heeft sinds 2019 een vast stoeltje bij Ferrari, waar hij nu zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton als teamgenoot heeft.

11 uur geleden
Tennisser Menšík voor het eerst naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jakub Menšík heeft zich op Roland Garros voor het eerst geplaatst voor de halve finales van een grandslamtoernooi. De mondiale nummer 27 uit Tsjechië was in Parijs met 6-4 6-3 7-6 (3) te sterk voor de Braziliaan João Fonseca. Hij speelt tegen de Duitser Alexander Zverev om een plaats in de finale.

20 uur geleden
Oud-winnaar De Minaur doet weer mee aan tennistoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.

1 dag geleden