Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen rijdt derde tijd achter zijn concurrenten van Ferrari

Verstappen rijdt derde tijd achter zijn concurrenten van Ferrari

LE CASTELLET (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Frankrijk in de Formule 1. Hij was op het Circuit Paul Ricard bij Marseille langzamer dan Carlos Sainz en Charles Leclerc, zijn concurrenten van Ferrari.

Sainz reed in de tweede vrije training de snelste tijd (1.32,527), gevolgd door Leclerc (1.32,628). Verstappen was zo'n halve seconde langzamer (1.33,077) dan Sainz. De Nederlandse leider van het klassement voor het WK was in de eerste vrije oefensessie alleen langzamer dan Leclerc. Verstappen was na beide trainingen niet helemaal tevreden over zijn Red Bull. "Ik heb nog te veel onderstuur", mopperde hij.

Coureur Carlos Sainz wordt voor de race van zondag minimaal tien plekken naar achter gezet. De Spanjaard van Ferrari heeft nieuwe elektronica in zijn auto gekregen en heeft daarmee het toegestane maximum overschreden. Het zou nog kunnen dat er aan de auto, die bij de meest recente race in Oostenrijk in brand vloog, meer wordt aangepast en de 27-jarige coureur een zwaardere straf krijgt. Sainz won begin deze maand voor het eerst een race, in de Grote Prijs van Groot-Brittannië, en staat vierde in de WK-stand.

Nyck de Vries klokte de negende tijd in de eerste vrije training. Formule 1-teams hebben de verplichting om twee keer in het seizoen jonge coureurs in te zetten tijdens trainingen. De Vries mocht in de eerste training Lewis Hamilton vervangen. In mei maakte De Vries, die uitkomt in de Formule E, ook al zijn opwachting in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Spanje, toen nog voor het team van Williams.

Meer uit Sport

Verhoeven gaat voor grootste stunt van deze eeuw in het boksen

BREDA (ANP) - Met een onorthodoxe strijdwijze gaat Rico Verhoeven op 23 mei tussen de piramides van het Egyptische Gizeh voor de grootste stunt van deze eeuw in de bokswereld. De voormalige 'King of Kickboxing' neemt het op tegen de ongeslagen wereldkampioen boksen Oleksandr Usyk uit Oekraïne. "Twee onbetwiste wereldkampioenen in verschillende disciplines", vertelt de 37-jarige Nederlander. "Het is prachtig dat ik deze kans krijg. Het is de grootste uitdaging in mijn loopbaan."

3 uur geleden
Judoka's beginnen na onrustig jaar met nieuwe energie aan EK

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse judoka's hebben na een jaar van onzekerheid eindelijk weer duidelijkheid. De komst van hoofdcoach Mark van der Ham heeft medaillekandidaten Joanne van Lieshout, Sanne van Dijke en Jur Spijkers nieuwe energie en vertrouwen gegeven voor de EK van donderdag tot en met zondag in het Georgische Tbilisi. "Ik heb voor het eerst sinds de Spelen van Tokio weer iedere dag het gevoel dat ik alles uit mijn lichaam kan halen", aldus de 30-jarige Van Dijke, in 2021 winnares van de tot dusver laatste Nederlandse olympische judomedaille (brons).

5 uur geleden
Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP/RTR) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

1 dag geleden
Sinner voert ATP-ranglijst weer aan, Van de Zandschulp 49e

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner voert weer de wereldranglijst aan. De Italiaan nam de leidende positie over van de Spanjaard Carlos Alcaraz, nadat hij zijn rivaal had verslagen in de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo (7-6 (5) 6-3). Botic van de Zandschulp is gestegen naar de 49e plaats.

1 dag geleden
Golfer Rory McIlroy wint de Masters voor tweede jaar op rij

AUGUSTA (ANP/AFP) - Golfer Rory McIlroy heeft voor het tweede jaar op rij de Masters gewonnen. Hij is daarmee de vierde speler ooit die deze prestatie levert. Jack Nicklaus, Nick Faldo en Tiger Woods gingen hem voor.

1 dag geleden
Wielrenster Koch verslaat Vos en wint Parijs-Roubaix

ROUBAIX (ANP) - Franziska Koch heeft Parijs-Roubaix gewonnen. De Duitse wielrenster van FDJ United-SUEZ versloeg Marianne Vos en Pauline Ferrand-Prévot in een sprint op de wielerbaan van Roubaix. Ploeggenoten Vos en Ferrand-Prévot waren er niet in geslaagd de Duitse renster te lossen.

1 dag geleden
Sinner verslaat Alcaraz in finale van Monaco en is weer nummer 1

MONACO (ANP) - Jannik Sinner is na zijn overwinning in de finale van de Monte Carlo Masters weer de nummer 1 van de wereldranglijst. De 24-jarige Italiaan rekende op het gravel van Monaco in twee sets af met zijn grote rivaal Carlos Alcaraz: 7-6 (5) 6-3. Het was de eerste keer dat Sinner een groot graveltoernooi op zijn naam wist te schrijven.

1 dag geleden