Verstappen rekent zich niet rijk met eerste plek in klassement
BAKOE (ANP) - Max Verstappen start zondag in de Grote Prijs van Azerbeidzjan als de leider in het klassement om de wereldtitel in de Formule 1. Dat zegt hem niet zoveel, zo gaf hij aan in aanloop naar de race in Bakoe. "Het gaat erom wie na de laatste wedstrijd op de eerste plaats staat."
Dat neemt niet weg dat hij op schema ligt. "Maar als we het goed willen blijven doen, moeten we ons ook blijven ontwikkelen", aldus de Nederlander, onlangs glorieus winnaar van de 'klassieker' van Monaco. "We moeten ons binnen het team allemaal verbeteren en we moeten de auto verbeteren. Dan hebben we een kans, ook in Bakoe."
Wereldkampioen Lewis Hamilton viel in Monaco tegen in zijn Mercedes. "Ze zullen er alles aan doen nu heel sterk terug te komen", verwacht Verstappen, coureur van Red Bull. "Daarvoor hebben ze natuurlijk ook de kwaliteiten. Het betekent heel simpel dat wij ons geen enkele fout kunnen veroorloven als we hen opnieuw willen verslaan. Tot nu toe dit seizoen hebben we gelukkig weinig fouten gemaakt."
Meer uit Sport
AALSMEER (ANP) - De handballers van Volendam hebben voor het eerst sinds 2013 de landstitel veroverd. De ploeg was na strafworpen te sterk voor Aalsmeer in het tweede play-offduel om de titel.
14 minuten geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Nevill Ruiter kijkt met een goed gevoel terug op zijn laatste deelname als amateur aan het KLM Open in Badhoevedorp. De 24-jarige Nederlander, die in augustus professional wordt, veroverde de Robbie van Erven Dorens Trofee, de prijs voor de beste amateur die de 'cut' haalt. "Als amateur is dat het hoogst haalbare, dus dat is heel mooi", zei hij na afloop van zijn slotronde.
1 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Monaco in de Formule 1 uitgevallen na een defect bij de start. De viervoudig wereldkampioen stond op de eerste startrij, maar kon niet vertrekken toen de lichten uitgingen. Nadat alle auto's hem waren gepasseerd, kwam Verstappen alsnog van zijn plek, maar hij bracht de Red Bull daarna meteen de pits in, waar hij uit de wagen stapte.
1 uur geledenSÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft in de MotoGP na de sprintrace ook de Grote Prijs van Hongarije op zijn naam geschreven. De Spaanse regerend wereldkampioen bleef zijn landgenoot Pedro Acosta voor. Francesco Bagnaia eindigde op ruime afstand als derde.
1 uur geledenSAINT-ISMIER (ANP) - De Franse wielrenner Alex Baudin heeft zondag de eerste etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, de voorbereidingskoers op de Tour de France die tot vorig jaar bekendstond als het Critérium du Dauphiné. De 25-jarige renner van EF Education-EasyPost bleef als enige over uit een kopgroep. In de achtervolging werd Ramses Debruyne uit België tweede, voor de Fransman Léo Bisiaux.
1 uur geledenBADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten wil in de toekomst eventuele problemen met zijn caddie anders aanpakken. Dat vertelde de 40-jarige Nederlander na afloop van zijn slotronde op het KLM Open in Badhoevedorp. De tweevoudig winnaar zei zaterdag na een slechte derde ronde dat hij overwoog zijn caddie te vervangen. "Daar leer ik van en dat zal ik in de toekomst anders doen", zei hij een dag later.
2 uur geledenMONTE CARLO (ANP/AFP) - Frédéric Vasseur, de teambaas van Ferrari in de Formule 1, heeft zich 24 uur nadat hij in het ziekenhuis was opgenomen weer gemeld bij de Grote Prijs van Monaco. Dat liet zijn team aan persbureau AFP weten.
2 uur geleden