Verstappen rekent zich niet rijk met eerste plek in klassement
BAKOE (ANP) - Max Verstappen start zondag in de Grote Prijs van Azerbeidzjan als de leider in het klassement om de wereldtitel in de Formule 1. Dat zegt hem niet zoveel, zo gaf hij aan in aanloop naar de race in Bakoe. "Het gaat erom wie na de laatste wedstrijd op de eerste plaats staat."
Dat neemt niet weg dat hij op schema ligt. "Maar als we het goed willen blijven doen, moeten we ons ook blijven ontwikkelen", aldus de Nederlander, onlangs glorieus winnaar van de 'klassieker' van Monaco. "We moeten ons binnen het team allemaal verbeteren en we moeten de auto verbeteren. Dan hebben we een kans, ook in Bakoe."
Wereldkampioen Lewis Hamilton viel in Monaco tegen in zijn Mercedes. "Ze zullen er alles aan doen nu heel sterk terug te komen", verwacht Verstappen, coureur van Red Bull. "Daarvoor hebben ze natuurlijk ook de kwaliteiten. Het betekent heel simpel dat wij ons geen enkele fout kunnen veroorloven als we hen opnieuw willen verslaan. Tot nu toe dit seizoen hebben we gelukkig weinig fouten gemaakt."
Meer uit Sport
AUGUSTA (ANP) - Golfer Rory McIlroy is uitstekend begonnen aan zijn jacht op titelprolongatie op de Masters. De 36-jarige Noord-Ier deelt na een eerste ronde van 67 slagen (5 onder par) de leiding met de Amerikaan Sam Burns.
17 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League de finale bereikt. De Nederlander knokte zich in de halve finale in Brighton tegen de Engelsman Stephen Bunting terug van een achterstand van 4-2 en won met 6-5.
9 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft in de tiende speelronde van de Premier League Gian van Veen verslagen. De 36-jarige Brabander zette zijn landgenoot in Brighton met 6-4 aan de kant.
10 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is er bij het Kandidatentoernooi op Cyprus niet in geslaagd voor de derde keer op rij te winnen. Na zeges op Rameshbabu Praggnanandhaa uit India en de Amerikaan Fabiano Caruana, moest de 31-jarige Nederlander donderdag in de tiende speelronde tegen de Amerikaan Hikaru Nakamura genoegen nemen met een remise.
13 uur geledenMONACO (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz (22) heeft zich met enige moeite bij de laatste acht van de Monte Carlo Masters geschaard. De nummer 1 van de wereldranglijst won op het gravel van de Country Club in de achtste finales in drie sets van de 26-jarige Argentijn Tomás Etcheverry: 6-1 4-6 6-3. Alcaraz stuit nu op Aleksandr Boeblik uit Kazachstan.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Trans vrouwen mogen vanaf donderdag niet meer meedoen aan vrouwentoernooien van dartsbond PDC. Dat staat in een verklaring op de site van de PDC. Het besluit heeft onder anderen gevolgen voor de Nederlandse Noa-Lynn van Leuven.
14 uur geledenROUBAIX (ANP/AFP/BELGA) - Mathieu van der Poel vindt zichzelf "meer favoriet" in Parijs-Roubaix dan in de Ronde van Vlaanderen. Dat zei hij donderdag op een persconferentie. Van der Poel werd afgelopen zondag in Vlaanderen tweede achter Tadej Pogacar. In Roubaix was de Nederlander de afgelopen drie jaar de beste.
15 uur geleden