Verstappen rekent op revanche in GP Saudi-Arabië
DJEDDA (ANP) - Na een mislukt optreden in de eerste race kijkt wereldkampioen Max Verstappen uit naar de tweede grand prix van dit seizoen, komend weekeinde in Saudi-Arabië. "Het afgelopen weekeinde was zwaar voor ons allemaal", vertelde de Red Bull-rijder op de website van zijn team. "We winnen samen en we verliezen samen. We zullen sterker terugkeren."
Het Formule 1-circus is neergestreken in Djedda, waar Lewis Hamilton en Verstappen vorig jaar een fel gevecht leverden. Dat werd gewonnen door de Brit van Mercedes, terwijl Verstappen in een bizarre race op het stratencircuit twee tijdstraffen opliep. Een voor het afsnijden van de bocht na een inhaalpoging van Hamilton en een voor te hard afremmen, waardoor de Brit op de achterkant van de Red Bull van Verstappen botste. De Limburger veroverde een week later in Abu Dhabi alsnog de wereldtitel, in een al even tumultueuze race.
In Sakhir eindigde de GP van Bahrein afgelopen weekeinde in een teleurstelling voor Red Bull. Noch Verstappen noch teamgenoot Sergio Pérez haalde de finish, door problemen aan de auto. De Nederlander reed op de tweede plaats toen hij enkele ronden voor het einde naar de kant moest.
"We waren competitief in Bahrein, dus we nemen ook iets positiefs mee naar komend weekeinde' zei Verstappen. "Het seizoen duurt bovendien nog lang, we hebben het nu over één race. Ik kijk uit naar de volgende grand prix. Dit circuit is nog steeds erg nieuw voor ons. Vorig jaar was de luchtvochtigheid een uitdaging en ik weet dat er iets verbeterd is aan het zicht op het eerste gedeelte. Het is een snel circuit. Ik ben benieuwd hoe de auto's, die dit jaar iets zwaarder zijn, hier presteren."
Meer uit Sport
TREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
1 uur geledenBORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
7 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
13 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
20 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.
22 uur geledenMETZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.
22 uur geleden