Verstappen rekent op revanche in GP Saudi-Arabië
DJEDDA (ANP) - Na een mislukt optreden in de eerste race kijkt wereldkampioen Max Verstappen uit naar de tweede grand prix van dit seizoen, komend weekeinde in Saudi-Arabië. "Het afgelopen weekeinde was zwaar voor ons allemaal", vertelde de Red Bull-rijder op de website van zijn team. "We winnen samen en we verliezen samen. We zullen sterker terugkeren."
Het Formule 1-circus is neergestreken in Djedda, waar Lewis Hamilton en Verstappen vorig jaar een fel gevecht leverden. Dat werd gewonnen door de Brit van Mercedes, terwijl Verstappen in een bizarre race op het stratencircuit twee tijdstraffen opliep. Een voor het afsnijden van de bocht na een inhaalpoging van Hamilton en een voor te hard afremmen, waardoor de Brit op de achterkant van de Red Bull van Verstappen botste. De Limburger veroverde een week later in Abu Dhabi alsnog de wereldtitel, in een al even tumultueuze race.
In Sakhir eindigde de GP van Bahrein afgelopen weekeinde in een teleurstelling voor Red Bull. Noch Verstappen noch teamgenoot Sergio Pérez haalde de finish, door problemen aan de auto. De Nederlander reed op de tweede plaats toen hij enkele ronden voor het einde naar de kant moest.
"We waren competitief in Bahrein, dus we nemen ook iets positiefs mee naar komend weekeinde' zei Verstappen. "Het seizoen duurt bovendien nog lang, we hebben het nu over één race. Ik kijk uit naar de volgende grand prix. Dit circuit is nog steeds erg nieuw voor ons. Vorig jaar was de luchtvochtigheid een uitdaging en ik weet dat er iets verbeterd is aan het zicht op het eerste gedeelte. Het is een snel circuit. Ik ben benieuwd hoe de auto's, die dit jaar iets zwaarder zijn, hier presteren."
Meer uit Sport
BADHOEVEDORP (ANP) - Golfer Joost Luiten is na een mindere tweede ronde weggezakt op de KLM Open. De 40-jarige Bleiswijker ging vrijdag rond in 72 slagen op The International in Badhoevedorp, één slag boven het baangemiddelde. Daarmee staat hij voorlopig gedeeld 43e, al kon niet iedereen de tweede ronde vrijdag afmaken. Die wordt daardoor zaterdagochtend voltooid.
3 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - De Italiaan Matteo Arnaldi heeft zich afgemeld voor zijn halve finale op Roland Garros van vrijdagavond tegen landgenoot Flavio Cobolli. De 25-jarige tennisser, die als mondiale nummer 104 aan het toernooi begon, heeft last van een virus en heeft zich op het laatste moment teruggetrokken. Daardoor speelt Cobolli zondag de finale tegen de Duitser Alexander Zverev.
6 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft de derde tijd gereden bij de tweede vrije training van de GP van Monaco. Net als in de eerste vrije training waren ook nu de twee Ferrari's sneller dan de 28-jarige Nederlander.
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de finale op Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld was in de halve finale in vier sets te sterk voor Jakub Menšík uit Tsjechië: 7-5 6-2 3-6 6-3.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Mathieu van der Poel bereidt zich in de Ronde van Zwitserland voor op de Tour de France. De 31-jarige Nederlander maakt in de vijfdaagse rittenkoers, van 17 tot en met 21 juni, zijn rentree in het wielerpeloton na een afwezigheid van ruim twee maanden. Van der Poel reed op 12 april met Parijs-Roubaix zijn laatste wedstrijd.
8 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de GP van Monaco de derde tijd genoteerd. De 28-jarige Nederlander moest alleen de twee Ferrari's voor zich laten en gaf 0,513 seconden toe op de winnaar. Charles Leclerc reed op het stratencircuit in het prinsdom de snelste ronde (1.13,978) en bleef zijn teamgenoot Lewis Hamilton 0,226 seconden voor.
11 uur geledenBERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.
13 uur geleden