Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen profiteert van regen: tweede plaats niet verwacht

Verstappen profiteert van regen: tweede plaats niet verwacht

SOTSJI (ANP) - Max Verstappen was enorm blij met zijn tweede plaats in de Grote Prijs van Rusland. De Formule 1-coureur van Red Bull was als laatste gestart en leek tegen het einde van de race op het circuit van Sotsji genoegen te moeten nemen met maximaal de zevende plek. Maar de regen bracht een onverwachte wending en gaf Verstappen de kans er meer uit te halen dan hij vooraf voor mogelijk had gehouden.

"We namen de juiste beslissing om naar binnen te gaan en de laatste ronden op intermediates te rijden. Het was namelijk echt glad op de baan. Die tweede plaats is echt een bonus, daar had ik niet op gerekend", zei Verstappen, die op de regenbanden in de laatste ronden nog tal van coureurs inhaalde die niet die keuze hadden gemaakt.

Verstappen gaf aan de finish aan dat die tweede plaats ook het maximale resultaat was. Hij zei dat hij in Rusland niet had kunnen winnen van Lewis Hamilton, ongeacht zijn startpositie. "Ik startte nu als laatste, maar als ik vooraan had gestaan, was tweede ook het maximale geweest. Het is niet slecht om maar één plek in de race ten opzichte van Lewis te verliezen. Ik heb eigenlijk niks verloren."

Meer uit Sport

Lamens strandt in kwalificaties tennistoernooi Miami

MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.

10 uur geleden
Sinner wint finale Indian Wells van Medvedev

INDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.

1 dag geleden
Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

1 dag geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

1 dag geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

1 dag geleden
Shorttracker Jens van 't Wout grijpt op WK zilver op 1000 meter

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.

1 dag geleden
Xandra Velzeboer pakt op WK shorttrack zilver op 1500 meter

MONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.

1 dag geleden