Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen probeert vanaf P15 naar podium te rijden in GP België

Verstappen probeert vanaf P15 naar podium te rijden in GP België

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen gaat zondag vanaf de vijftiende startplek in de Grote Prijs van België proberen naar een podiumplaats te rijden. De 24-jarige wereldkampioen denkt dat dat gaat lukken, omdat zijn auto dit hele raceweekend al goed presteert. In de kwalificatie was de Red Bull-coureur de snelste, maar hij werd in de startvolgorde teruggezet omdat hij zijn motor heeft laten vervangen.

Carlos Sainz start namens Ferrari vanaf poleposition na zijn tweede tijd in de kwalificatie. Sergio Pérez, teamgenoot van Verstappen, vertrekt vanaf de tweede plek. Verstappen begint wel met een voordeel ten opzichte van zijn grootste concurrent voor de wereldtitel Charles Leclerc, die ook vanwege nieuwe onderdelen een plekje achter de Nederlander start.

De voorsprong van de Nederlander in de WK-stand is al 80 punten op de Monegask van Ferrari. De race op het circuit van Spa-Francorchamps is nummer 14 van de 22 wedstrijden dit seizoen. Volgende week is in Zandvoort de Grote Prijs van Nederland.

Het is mogelijk voorlopig voor het laatst dat de GP van België op het programma staat. Het contract loopt na dit seizoen af en gesprekken over verlenging daarvan zijn nog gaande.

Meer uit Sport

Schaatser Nuis bedankt voor NK sprint en beëindigt seizoen

HILVERSUM (ANP) - Schaatser Kjeld Nuis slaat het NK sprint van komend weekend over en heeft zijn seizoen beëindigd. De winnaar van olympisch brons op de 1500 meter in Milaan had zich in Thialf nog kunnen plaatsen voor het WK sprint van een week later, maar dat ziet hij niet zitten.

1 uur geleden
Trump geeft hoge onderscheiding aan olympische ijshockeyer

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.

8 uur geleden
Tophonkballer Jonathan Schoop niet langer vast

WILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.

11 uur geleden
Koningspaar en Amalia eren olympische medaillewinnaars

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.

19 uur geleden
Nieuwe olympische kampioenen Ridders in de Orde van Oranje-Nassau

DEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.

21 uur geleden
Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

22 uur geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

23 uur geleden