Verstappen opent sterk in Mexico tijdens eerste vrije training
MEXICO-STAD (ANP) - Red Bull-coureur Max Verstappen heeft vrijdag de beste tijd gereden in de eerste vrije training voor de Grote Prijs van Mexico. Op het circuit Autódromo Hermanos Rodríguez klokte hij een tijd van 1.19,718. Zijn teamgenoot Sergio Pérez reed in zijn geboorteland de derde tijd, achter Alexander Albon van Williams.
Verstappen, die al een paar weken wereldkampioen is, reed soepel zijn rondjes en had de hele training controle over zijn auto. De Nederlander begon op de mediumband en stapte later over op de softs, waarop hij zijn snelste ronde reed. Pérez was ook sterk, al leverde hij na verloop van tijd wat in.
Albon maakte ook indruk op het Mexicaanse circuit. In zijn Williams klokte hij een iets betere tijd dan Pérez: 1.19,813 om 1.20,015. Lando Norris (McLaren) en Charles Leclerc (Ferrari) reden respectievelijk de vierde en vijfde tijd.
Later staat de tweede vrije training nog op het programma. Zaterdag wordt de kwalificatie verreden en zondag is de race.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Nederland is op de voorlaatste dag van de Winterspelen in Milaan naar de derde plaats in het medailleklassement gestegen. Dat was te danken aan langebaanschaatsers Jorrit Bergsma en Marijke Groenewoud, die beiden de massastart wonnen.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft tijdens de Spelen in Milaan het recordaantal gouden medailles voor Nederland naar tien gebracht. De 27-jarige regerend wereldkampioene bleef in het Milano Speed Skating Stadium in de sprint Ivanie Blondin uit Canada en Mia Manganello uit de Verenigde Staten voor.
5 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Atleet Taymir Burnet (33) heeft het Nederlands record op de 60 meter indoor verbeterd. In Apeldoorn liep hij naar een tijd van 6,51 seconden, vier honderdsten sneller dan het oude record van Elvis Afrifa.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse deelnemers aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo hebben voor een record gezorgd. Schaatser Jorrit Bergsma bezorgde TeamNL zaterdag met een zege op de massastart de negende gouden medaille.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Jorrit Bergsma heeft bij de Spelen in Milaan met de titel op de massastart Nederland aan een recordaantal gouden medailles op de Winterspelen geholpen. De 40-jarige schaatser bleef na een lange aanval met de Deen Viktor Hald Thorup het peloton voor en liet zijn medevluchter met nog drie ronden te gaan achter.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Schaatsster Marijke Groenewoud heeft zich bij de Spelen in Milaan gekwalificeerd voor de finale van de massastart. In het Milano Speed Skating Stadium won de regerend wereldkampioene op de massastart haar halve finale. Ook tweevoudig olympisch kampioene Francesca Lollobrigida bereikte de eindstrijd.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Bente Kerkhoff heeft bij haar debuut op de Olympische Spelen de finale van de massastart bereikt. De 24-jarige schaatsster eindigde als achtste in haar halve finale, waar een plek bij de beste acht nodig was om de eindstrijd te bereiken. De halve finale werd gewonnen door Ayano Sato uit Japan.
6 uur geleden