Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen opent F1-seizoen met nummer 1 vanaf plek 2 in Bahrein

Verstappen opent F1-seizoen met nummer 1 vanaf plek 2 in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen rijdt zondag zijn eerste grand prix in de Formule 1 als regerend wereldkampioen. De 24-jarige coureur van Red Bull begint zijn achtste seizoen in de koningsklasse vanaf de tweede startplek in de Grote Prijs van Bahrein.

Charles Leclerc vertrekt van poleposition. De Monegask was zaterdag in de kwalificatie in zijn Ferrari een fractie sneller dan de Nederlander. De tweede startrij wordt eveneens bezet door Red Bull en Ferrari. De Spanjaard Carlos Sainz start voor de Italiaanse renstal vanaf de derde plek en Verstappens teamgenoot Sergio Pérez vanaf de vierde.

Daarachter staat op de vijfde startplek Lewis Hamilton. De zevenvoudig wereldkampioen, die vorig jaar in de slotrace in Abu Dhabi door Verstappen werd onttroond, heeft een nieuwe Mercedes die duidelijk nog snelheid tekort komt.

Vorig jaar won de Brit nog de race op het woestijncircuit van Sakhir. Hij troefde toen nipt Verstappen af, die van pole was vertrokken. De openingsrace begint om 16.00 uur Nederlandse tijd. In Bahrein is het dan al avond.

Meer uit Sport

Voormalig coach van Nadal nieuwe trainer van tennisster Swiatek

DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.

4 uur geleden
Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

9 uur geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

9 uur geleden
Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

1 dag geleden
Wielrenster Reusser wint Dwars door Vlaanderen

WAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.

1 dag geleden
Ganna wint Dwars door Vlaanderen na late inhaalactie bij Van Aert

WAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.

1 dag geleden
Wielrenner Evenepoel debuteert zondag in Ronde van Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.

1 dag geleden