Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen op Silverstone snelste in laatste vrije training

Verstappen op Silverstone snelste in laatste vrije training

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen begint later op zaterdag met vertrouwen aan de kwalificatie voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië in de Formule 1. De Nederlandse coureur van Red Bull zette in de derde en laatste vrije training op het circuit van Silverstone de voorlopig beste tijd van dit weekeinde neer, 1.27,901.

Sergio Pérez, de Mexicaanse ploeggenoot van Verstappen, klokte met 1.28,311 de tweede tijd. Daarmee bleef hij Charles Leclerc in zijn Ferrari qua tijd voor: 1.28,348. De Britten George Russell en Lewis Hamilton zetten in hun Mercedessen, met respectievelijk 1.28,426 en 1.28,488, de vierde en vijfde tijd neer.

Een dag eerder kwam Verstappen tijdens de tweede vrije training tot 1.29,149. De Limburger sloeg de eerste vrije training over. Kort voor het begin van de sessie van een uur begon het flink te regenen op Silverstone. Verstappen reed in zijn Red Bull-auto wel een paar keer naar buiten, maar ging steeds zonder een tijd neer te zetten direct weer de pits in.

De kwalificatie voor de race van zondag begint zaterdag om 16.00 uur Nederlandse tijd.

Meer uit Sport

Tennisser Alcaraz verslaat teruggekeerde Sinner in finale Rome

ROME (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) heeft voor het eerst het masterstoernooi in Rome op zijn naam geschreven. De nummer 3 van de wereld was in de finale met 7-6 (5) 6-1 te sterk voor de Italiaan Jannik Sinner, die zijn eerste toernooi speelde na een dopingschorsing van drie maanden.

9 uur geleden
Motorcrosser Herlings boekt in Dutch Masters eerste seizoenszege

MARKELO (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft zijn eerste overwinning van dit seizoen behaald. De vijfvoudig wereldkampioen won in Markelo de derde en laatste cross van de Dutch Masters. Hij won beide manches in de 500cc.

10 uur geleden
Van Aert wint rit in Giro, Del Toro verovert roze leiderstrui

SIENA (ANP) - Wout van Aert heeft de negende etappe van de Giro d'Italia gewonnen. Het was een rit met enkele gravelstroken en finish in Siena, waar ook de Strade Bianche elk voorjaar eindigt. De Belg van Visma - Lease a Bike versloeg in de sprint de Mexicaan Isaac Del Toro, met wie hij vooraan was overgebleven na een hectische finale. De 22-jarige renner van UAE Team Emirates nam wel de leiderstrui over van de Italiaan Diego Ulissi.

10 uur geleden
Verstappen wint in Italië zijn tweede Grote Prijs van het seizoen

IMOLA (ANP) - Max Verstappen (27) heeft de GP van Emilia-Romagna gewonnen. Het is de vierde keer op rij dat de Nederlander zegeviert op het circuit in Imola. Het is de tweede overwinning van Verstappen dit seizoen. De McLarens van Lando Norris en Oscar Piastri eindigden als tweede en derde.

11 uur geleden
Van Poppel grijpt naast derde ritzege in Ronde van Hongarije

ESZTERGOM (ANP) - Danny van Poppel heeft net naast zijn derde ritzege gegrepen in de Ronde van Hongarije. De renner van Red Bull - Bora-hansgrohe moest in de sprint van de vijfde en laatste etappe de Colombiaan Juan Sebastián Molano voorlaten. Het was na de Classic Brugge-De Panne de tweede zege van het seizoen voor de 30-jarige renner van UAE Team Emirates. De Duitser Tim Torn Teutenberg werd derde.

11 uur geleden
Van Dam stijgt op slotdag Dutch Ladies Open naar tweede plaats

EEMNES (ANP) - Anne van Dam is op de laatste dag van het Dutch Ladies Open in Eemnes gestegen naar de gedeelde tweede plaats. De beste golfster van Nederland klom zeven plaatsen na een ronde van 68 slagen (-4).

12 uur geleden
Visma-talent Brennan wint ook wielerkoers Rund um Köln

KEULEN (ANP) - De Britse wielrenner Matthew Brennan heeft de Duitse koers Rund um Köln gewonnen. Het was voor de pas 19-jarige renner van Visma - Lease a Bike al de vijfde zege van het seizoen. Brennan hield na 181 kilometer in de massasprint de Eritreeër Biniam Girmay en de Israëliër Itamar Einhorn achter zich.

12 uur geleden