Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen op jacht naar derde eindzege op rij in Oostenrijk

Verstappen op jacht naar derde eindzege op rij in Oostenrijk

SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen gaat vanaf 15.10 uur proberen de Grote Prijs van Oostenrijk voor de derde keer op rij te winnen. De Nederlander van Red Bull zal vooral moeten afrekenen met beide coureurs van Mercedes. Hij start vanaf de derde positie, achter Valtteri Bottas (pole) en wereldkampioen Lewis Hamilton.

Verstappen moest zo'n halve seconde op zijn belangrijkste concurrenten toegeven in de kwalificatie. Hij hoopte dat het verschil met Mercedes kleiner zou zijn, met de nieuwe motor van Honda in zijn bolide. "Mercedes was weer van een ander niveau", zei hij. "Maar ik ga mijn best doen. Ik denk dat onze auto voor de race sterker is geworden. Ik mag als enige coureur uit de top tien met een gele medium band starten. Misschien kan dat voordeel opleveren."

De Grote Prijs van Oostenrijk is de eerste race van het uitgestelde seizoen van de Formule 1. Ferrari lijkt nog niet klaar voor het nieuwe racejaar. Charles Leclerc reed slechts de zevende tijd in de kwalificatie. Sebastian Vettel start vanaf de elfde positie.

Meer uit Sport

Klaver stormt naar finale 400 meter op WK indoor

TORUN (ANP) - Lieke Klaver is op de WK indooratletiek in het Poolse Torun met een overtuigend optreden doorgedrongen tot de finale van de 400 meter. De 27-jarige atlete won in de Kujawsko Pomorska Arena haar heat in de halve finales in een tijd van 51,23. De finale is zaterdagavond.

12 minuten geleden
Domper voor kogelstootster Schilder: geen medaille op WK indoor

TORUN (ANP) - Jessica Schilder ging voor goud op de WK indoor bij het kogelstoten, maar de uitkomst in de atletiekhal van het Poolse Torun was de ondankbare vierde plaats. De Volendamse stootte in haar beste poging de 4 kilo zware kogel naar een afstand van 19,63.

44 minuten geleden
Chapple rent naar finale 1500 meter op WK indooratletiek

TORUN (ANP) - Samuel Chapple heeft zich op de WK indooratletiek in het Poolse Torun geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 27-jarige atleet eindigde in zijn serie als derde in een tijd van 3.39,03. Zijn klassering volstond om rechtstreeks te worden toegelaten tot de finale, die voor zondag staat gepland. De Spanjaard Mariano García won de heat in 3.38,19.

45 minuten geleden
Wielrenster Vos ontbreekt in Milaan-Sanremo

MILAAN (ANP) - Marianne Vos gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op X. Vos is naar huis gegaan vanwege de kritieke gezondheidstoestand van haar vader. "Onze gedachten zijn bij Marianne en haar naasten", schrijft haar ploeg.

2 uur geleden
Wielrenster Longo Borghini mist Milaan-Sanremo door ziekte

MILAAN (ANP) - Elisa Longo Borghini gaat zaterdag niet van start in Milaan-Sanremo door ziekte. Dat heeft haar ploeg UAE Team ADQ vrijdag bekendgemaakt. Volgens haar ploeg is de Italiaans kampioene 's nachts ziek geworden door een virus.

2 uur geleden
Groenewegen sprint naar tweede zege van het seizoen in Koksijde

KOKSIJDE (ANP) - Wielrenner Dylan Groenewegen heeft de Bredene Koksijde Classic gewonnen. In een uitgedunde groep was de renner van Unibet Rose Rockets sneller in de sprint dan de Duitser Pascal Ackermann en Pavel Bittner uit Tsjechië.

3 uur geleden
Australiër McEvoy verbetert wereldrecord op 50 meter vrije slag

SHENZHEN (ANP/AFP) - De Australische zwemmer Cameron McEvoy heeft het zeventien jaar oude wereldrecord op de 50 meter vrije slag verbeterd. De Australiër was in een wedstrijd in het Chinese Shenzhen met 20,88 seconden 0,03 seconde sneller dan het oude record, dat de Braziliaan Cesar Cielo in het tijdperk van de snelle zwempakken in 2009 had neergezet.

3 uur geleden