Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen ook in tweede training Monaco achter Ferrari's

Verstappen ook in tweede training Monaco achter Ferrari's

MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Monaco, net als in de eerste training, de vierde tijd gereden. De regerend wereldkampioen van Red Bull eindigde achter de twee Ferrari's en achter zijn teamgenoot Sergio Pérez. Charles Leclerc was voor de tweede keer op de dag de snelste.

Leclerc kwam op het stratencircuit in het prinsdom tot 1.12,656 en was daarmee ruim sneller dan tijdens de eerste trainingssessie. De Monegask bleef zijn Spaanse teamgenoot Carlos Sainz 0,044 seconde voor en was beduidend sneller dan de twee Red Bulls. Pérez was 0,379 langzamer. Verstappen zat met 0,447 bijna een halve seconde achter Leclerc.

De training lag even stil toen de Australiër Daniel Ricciardo zijn McLaren in de muur had gereden. Zijn teamgenoot Lando Norris ging aan het einde van de sessie ook nog even rechtdoor bij een bocht, maar kon schadevrij blijven. Norris zetten achter de Ferrari's en Red Bulls wel de beste tijd neer.

Russell

Mercedes-coureur George Russell eindigde met 1.13,406 als zesde in de training en was duidelijk sneller dan zijn teamgenoot Lewis Hamilton. De zevenvoudig wereldkampioen bleef met 1.14,267 steken op de twaalfde plek.

Verstappen leidt het WK-klassement met 110 punten, 6 punten meer dan Leclerc. De regerend wereldkampioen won de laatste drie grands prix en vier races in totaal. Leclerc won de andere twee races.

Meer uit Sport

Kritische Verstappen krijgt uitnodiging van Formule E

SAKHIR (ANP/RTR) - Max Verstappen heeft een uitnodiging gekregen van de Formule E om een elektrische raceauto te testen. Die kreeg hij naar aanleiding van de kritiek die de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 bij de testdagen in Bahrein leverde op de nieuwe auto's, die voor de helft worden aangedreven door een batterij. De coureur van Red Bull zei het rijden niet leuk te vinden. "Het voelt voor mij niet als Formule 1, maar als Formule E op steroïden."

8 minuten geleden
Schilder levert beste wereldjaarprestatie kogelstoten

APELDOORN (ANP) - Jessica Schilder heeft bij indoorwedstrijden in het Omnisport van Apeldoorn de beste prestatie van dit jaar geleverd bij het kogelstoten. De wereldkampioene kwam in haar vierde van zes pogingen tot een afstand van 20,49 meter. Ze passeerde de Canadese Sarah Mitton op de wereldranglijst van dit jaar, die een afstand van 20,22 meter heeft staan.

18 minuten geleden
Kok kan niet wachten tot 'haar' 500 meter in Milaan begint

MILAAN (ANP) - Voor Femke Kok mag het alvast zondag 15 februari zijn. Op die dag hoopt de 25-jarige Friezin als eerste Nederlandse de olympische titel op de 500 meter te veroveren in het Milano Speed Skating Stadium. "Ik heb er superveel zin in en ik kan eigenlijk niet wachten. Ik had na die 1000 meter eigenlijk al zoiets van, nou laat maar komen", aldus de schaatsster die op de 1000 meter afgelopen dinsdag met zilver haar eerste olympische medaille veroverde.

1 uur geleden
Velzeboer sliep na goud nauwelijks en bekeek race tien keer terug

MILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer heeft na haar gouden race op de 500 meter bij de Olympische Spelen nog wat slaap in te halen. "Ik heb de race wel tien keer teruggekeken", vertelde de shorttrackster aan de rand van de baan na een training in de oefenhal van de Milano Ice Skating Arena. "Nee, ik heb niet heel lang geslapen."

1 uur geleden
Schaatser Diniz hoopt in Milaan onder 34 seconden te rijden

MILAAN (ANP) - Sebas Diniz hoopt zaterdag bij de Spelen van Milaan zijn beste race ooit te kunnen rijden op de 500 meter. Misschien komt dan ook wel zijn grote voornemen uit, ooit een 33'er te rijden. "Dat zou een supermoment zijn om dat morgen te doen, dus wie weet", zei de 24-jarige sprinter na de training van vrijdag.

1 uur geleden
Verstappen besluit derde testdag met 61 rondes en derde tijd

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft in Bahrein bij de ochtendsessie op de derde testdag voorafgaand aan het Formule 1-seizoen 61 rondes afgewerkt. De coureur zette daarbij in zijn Red Bull de derde rondetijd neer. George Russell (Mercedes) en Lewis Hamilton (Ferrari) waren sneller.

2 uur geleden
Schaatser De Boo put vertrouwen uit zilveren race voor 500 meter

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo staat zaterdag met een goed gevoel na zijn zilveren medaille aan de start van de 500 meter op de Spelen van Milaan. "Ik weet dat ik nog sneller had kunnen openen op de 1000 meter en kijk met veel zin uit naar morgen", blikte de regerend wereldkampioen vooruit op de 500 meter.

2 uur geleden