Verstappen ook in tweede training Monaco achter Ferrari's
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Monaco, net als in de eerste training, de vierde tijd gereden. De regerend wereldkampioen van Red Bull eindigde achter de twee Ferrari's en achter zijn teamgenoot Sergio Pérez. Charles Leclerc was voor de tweede keer op de dag de snelste.
Leclerc kwam op het stratencircuit in het prinsdom tot 1.12,656 en was daarmee ruim sneller dan tijdens de eerste trainingssessie. De Monegask bleef zijn Spaanse teamgenoot Carlos Sainz 0,044 seconde voor en was beduidend sneller dan de twee Red Bulls. Pérez was 0,379 langzamer. Verstappen zat met 0,447 bijna een halve seconde achter Leclerc.
De training lag even stil toen de Australiër Daniel Ricciardo zijn McLaren in de muur had gereden. Zijn teamgenoot Lando Norris ging aan het einde van de sessie ook nog even rechtdoor bij een bocht, maar kon schadevrij blijven. Norris zetten achter de Ferrari's en Red Bulls wel de beste tijd neer.
Russell
Mercedes-coureur George Russell eindigde met 1.13,406 als zesde in de training en was duidelijk sneller dan zijn teamgenoot Lewis Hamilton. De zevenvoudig wereldkampioen bleef met 1.14,267 steken op de twaalfde plek.
Verstappen leidt het WK-klassement met 110 punten, 6 punten meer dan Leclerc. De regerend wereldkampioen won de laatste drie grands prix en vier races in totaal. Leclerc won de andere twee races.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Motorcoureur Fabio Di Giannantonio heeft in de MotoGP de Grote Prijs van Catalonië gewonnen. De Italiaanse Ducati-rijder bleef de Spanjaarden Joan Mir en Fermín Aldeguer voor na een chaotische race, die werd stilgelegd na een zware crash van de Spanjaard Álex Márquez, die naar het ziekenhuis moest worden gebracht.
3 uur geledenCORNO ALLE SCALE (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard heeft zijn tweede etappezege geboekt in de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike versloeg in de negende etappe van Cervia naar Corno Alle Scale concurrent Felix Gall uit Oostenrijk op de slotklim. Thymen Arensman eindigde als vierde vlak achter Vingegaards ploeggenoot Davide Piganzoli uit Italië.
4 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
6 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
7 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
9 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
13 uur geleden