Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen ook in tweede training Canada de snelste, Pérez elfde

Verstappen ook in tweede training Canada de snelste, Pérez elfde

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen was in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Canada opnieuw de snelste. De Red Bull-coureur reed, met een rondetijd van 1.14,127, 8 honderdsten sneller dan Charles Leclerc in zijn Ferrari. Diens teamgenoot Carlos Sainz, in de eerste training nog tweede achter Verstappen, noteerde nu de derde tijd.

Verstappen kwam al vroeg in de training tot de op dat moment snelste rondetijd. Leclerc, die in de eerste training nog vijfde werd, zat nu dichter bij zijn concurrent voor de wereldtitel. Sergio Pérez, teamgenoot van Verstappen en ook kanshebber voor de wereldtitel, kwam slechts tot de elfde tijd.

In de sessie waren weinig incidenten. In de eerste helft was wel even sprake van een zogenoemde virtuele safetycar vanwege een frisdrankblikje op de baan, maar de coureurs konden weer onbelemmerd verder nadat een medewerker onder applaus de baan weer schoon had gemaakt.

Door twee uitvalbeurten van Leclerc in de laatste drie races heeft Verstappen het kampioenschap gekanteld en leidt hij met 34 punten voorsprong. De race zondag op Circuit Gilles-Villeneuve is de negende van dit jaar.

Zaterdag zijn de derde vrije training en de kwalificatie.

Meer uit Sport

Australische wielrenner Vine grijpt macht in Tour Down Under

URAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.

1 uur geleden
Golfer McIlroy gelooft niet in verzoening PGA Tour en LIV Golf

DUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabië gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.

15 uur geleden
Janko Franjic derde remmer Nederlandse viermansbob op Spelen

ARNHEM (ANP) - Janko Franjic is derde remmer in de viermansbob van stuurman Dave Wesselink bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. NOC*NSF en de Bob en Slee Bond Nederland (BSBN) maakten woensdag tijdens een presentatie op Papendal bekend dat de remmer samen met zijn broer Jelen Franjic en Timme Koster achter Wesselink in de viermansbob zit.

20 uur geleden
Duitse tennistopper Zverev naar derde ronde van Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Alexander Zverev staat in de derde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de eveneens 28-jarige Fransman Alexandre Müller: 6-3 4-6 6-3 6-4. Zverev speelt in de derde ronde tegen de Brit Cameron Norrie, die in vier sets won van de Amerikaan Emilio Nava.

20 uur geleden
Deen Lund Andresen sprint naar zege in eerste rit Tour Down Under

TANUNDA (ANP/BELGA) - De Deen Tobias Lund Andresen heeft de eerste etappe van de Tour Down Under gewonnen. De renner van Decathlon CMA CGM was na 121 kilometer in de sprint in het Australische Tanunda sneller dan topfavorieten Matthew Brennan (Visma-Lease a Bike) en de Australiër Sam Welsford. De Nederlander Danny van Poppel liep het podium nipt mis en werd vierde.

1 dag geleden
Alcaraz en Sabalenka zonder setverlies verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Lijstaanvoerders Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka hebben zich zonder setverlies geplaatst voor de derde ronde van de Australian Open. De Spanjaard Alcaraz versloeg de Duitser Yannick Hanfmann in Melbourne in een kleine drie uur (7-6 (4) 6-3 6-2), Sabalenka uit Belarus had nog minder moeite met de Chinese qualifier Bai Zhuoxuan (6-3 6-1). De tweevoudig winnares was na een uur en een kwartier klaar.

1 dag geleden
Olympisch kampioene Meester stopt na zestien jaar met toproeien

AMSTELVEEN (ANP) - Veronique Meester heeft na zestien jaar besloten een punt te zetten achter haar roeicarrière. De olympisch kampioene van Parijs 2024 in de twee-zonder wil zich gaan richten op haar loopbaan in de geneeskunde, meldt de roeibond in een persbericht.

1 dag geleden