Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen ook in laatste training in Monaco vierde

Verstappen ook in laatste training in Monaco vierde

MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft ook in de laatste vrije training voor de Grote Prijs van Monaco de vierde tijd geklokt. In de aanloop naar de kwalificatie van later op zaterdag moest Verstappen zijn teamgenoot Sergio Pérez en beide Ferrari-coureurs voor zich dulden. Een dag eerder was de wereldkampioen in beide trainingen ook al als vierde geëindigd.

Charles Leclerc stond toen na beide sessies bovenaan in de Ferrari, zaterdag reed Pérez de beste rondetijd. De Mexicaan van Red Bull klokte 1.12,476 en was daarmee 0,041 seconde sneller dan Leclerc. De Spanjaard Carlos Sainz zette in de Ferrari de derde tijd neer, met 0,370 achterstand. Verstappen gaf iets meer dan vier tienden van een seconde toe op zijn teamgenoot.

Om 16.00 uur begint de kwalificatie in de nauwe straten van Monaco, waar inhalen vrijwel onmogelijk is. Een goede startpositie is daarom cruciaal voor de race van zondag.

Verstappen won de laatste drie grands prix in de Formule 1 en nam daardoor de leiding in het WK-klassement over van Leclerc. De Nederlander heeft 6 punten voorsprong op de Ferrari-coureur.

Meer uit Sport

Hockeyers benaderden duel met Engeland als echte kwartfinale

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben voor de laatste groepswedstrijd niet gerekend en naar mogelijke scenario's gekeken waarop ze door konden gaan, zegt Jip Janssen. Volgens de strafcornerspecialist benaderden ze de wedstrijd tegen Engeland als een kwartfinale. Het enige verschil was dat na de 2-2-uitslag er nu geen shoot-outs nodig waren. "Dat is het format, maar voor ons was het een kwartfinale", zei Janssen, die zelf voor de 1-1 zorgde.

1 uur geleden
Hockeyers naar halve finale op WK na gelijkspel tegen Engeland

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben de halve finale op het wereldkampioenschap in eigen land bereikt. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee speelde in het Amstelveense Wagener Stadion in de winnaarspoule met 2-2 gelijk tegen Engeland en is de groepswinnaar met 7 punten.

3 uur geleden
Roeiers probleemloos door op eerste dag WK in Amsterdamse Bos

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse roeiers zijn probleemloos door de eerste dag van de wereldkampioenschappen in eigen land gekomen. Op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos kwamen namens Nederland de vrouwen en de mannen in de dubbeltwee in actie in de heats. De vrouwen zijn door naar de halve finales, de mannen naar de kwartfinales.

5 uur geleden
Peloton in Vuelta stopt vanwege noodweer in derde etappe

FONT-ROMEU (ANP) - De wielrenners in de Vuelta zijn maandag in de slotfase van de derde etappe gestopt vanwege noodweer. In de hagel nam rodetruidrager en wereldkampioen Tadej Pogačar het initiatief door het peloton van de weg te dirigeren.

5 uur geleden
Oud-wereldkampioen snooker Dott (49) schuldig aan kindermisbruik

GLASGOW (ANP/AFP) - Voormalig wereldkampioen snooker Graeme Dott is door een rechtbank in Glasgow schuldig bevonden aan twee gevallen van seksueel misbruik van kinderen. De 49-jarige Schot zou een meisje en een jongen meerdere malen hebben misbruikt. Het meisje werd misbruikt tussen 1993 en 1996 en de jongen tussen 2006 en 2010.

6 uur geleden
Hockeyers Argentinië houden na zege op India kans op halve finale

AMSTELVEEN (ANP) - De hockeyers van Argentinië maken door de zege op India in de winnaarspoule met Nederland goede kans om de halve finales van het WK te halen. Argentinië versloeg India in het Wagener Stadion in Amstelveen met 5-3.

7 uur geleden
Franse tennisser Fils wint in Cincinnati eerste masterstoernooi

CINCINNATI (ANP/RTR) - De Franse tennisser Arthur Fils heeft in Cincinnati zijn eerste masterstoernooi gewonnen. De nummer 21 van de wereldranglijst versloeg in Ohio de Amerikaan Frances Tiafoe met 6-3 1-6 6-0.

15 uur geleden