Verstappen ook in laatste training in Monaco vierde
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft ook in de laatste vrije training voor de Grote Prijs van Monaco de vierde tijd geklokt. In de aanloop naar de kwalificatie van later op zaterdag moest Verstappen zijn teamgenoot Sergio Pérez en beide Ferrari-coureurs voor zich dulden. Een dag eerder was de wereldkampioen in beide trainingen ook al als vierde geëindigd.
Charles Leclerc stond toen na beide sessies bovenaan in de Ferrari, zaterdag reed Pérez de beste rondetijd. De Mexicaan van Red Bull klokte 1.12,476 en was daarmee 0,041 seconde sneller dan Leclerc. De Spanjaard Carlos Sainz zette in de Ferrari de derde tijd neer, met 0,370 achterstand. Verstappen gaf iets meer dan vier tienden van een seconde toe op zijn teamgenoot.
Om 16.00 uur begint de kwalificatie in de nauwe straten van Monaco, waar inhalen vrijwel onmogelijk is. Een goede startpositie is daarom cruciaal voor de race van zondag.
Verstappen won de laatste drie grands prix in de Formule 1 en nam daardoor de leiding in het WK-klassement over van Leclerc. De Nederlander heeft 6 punten voorsprong op de Ferrari-coureur.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.
2 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer tweederde van het totaal aantal beschikbare tickets.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Amerikaan Learner Tien: 6-3 6-7 (5) 6-1 7-6 (3).
9 uur geledenRIJSWIJK (ANP) - Wytse van der Goot (43) is maandag door de Nederlandse Sport Pers (NSP) uitgeroepen tot Sportjournalist van het Jaar 2025. De presentator en commentator van Ziggo Sport is volgens de jury "een liefhebber". "Hij houdt zichtbaar en hoorbaar van voetbal. Dat is bijvoorbeeld te merken in het programma 'Tussen de palen', waarin hij met een oud-voetballer diens loopbaan doorneemt. Wytse is veelzijdig. Hij kan presenteren en interviewen en hij leidt de talkshow Rondo, maar vermoedelijk is hij toch het liefst in het stadion. Met pet", aldus de jury.
22 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is op de Australian Open doorgedrongen tot de kwartfinales. De Italiaan, die de vorige twee edities won, versloeg zonder setverlies zijn als 22e geplaatste landgenoot Luciano Darderi: 6-1 6-3 7-6 (2). Sinner speelt in de volgende ronde tegen de Amerikaan Ben Shelton, die de Noor Casper Ruud in vier sets aan de kant zette: 3-6 6-4 6-3 6-4.
1 dag geleden