Verstappen ook in laatste training in Monaco vierde
MONACO (ANP) - Max Verstappen heeft ook in de laatste vrije training voor de Grote Prijs van Monaco de vierde tijd geklokt. In de aanloop naar de kwalificatie van later op zaterdag moest Verstappen zijn teamgenoot Sergio Pérez en beide Ferrari-coureurs voor zich dulden. Een dag eerder was de wereldkampioen in beide trainingen ook al als vierde geëindigd.
Charles Leclerc stond toen na beide sessies bovenaan in de Ferrari, zaterdag reed Pérez de beste rondetijd. De Mexicaan van Red Bull klokte 1.12,476 en was daarmee 0,041 seconde sneller dan Leclerc. De Spanjaard Carlos Sainz zette in de Ferrari de derde tijd neer, met 0,370 achterstand. Verstappen gaf iets meer dan vier tienden van een seconde toe op zijn teamgenoot.
Om 16.00 uur begint de kwalificatie in de nauwe straten van Monaco, waar inhalen vrijwel onmogelijk is. Een goede startpositie is daarom cruciaal voor de race van zondag.
Verstappen won de laatste drie grands prix in de Formule 1 en nam daardoor de leiding in het WK-klassement over van Leclerc. De Nederlander heeft 6 punten voorsprong op de Ferrari-coureur.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.
50 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.
1 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
19 uur geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
22 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
1 dag geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.
1 dag geleden