Verstappen ook de snelste in laatste training voor GP van Bahrein
SAKHIR (ANP) - Max Verstappen heeft ook in de laatste vrije training voor de Grote Prijs van Bahrein de beste tijd neergezet. De Nederlandse coureur was in zijn Red Bull met 1.30,577 met afstand de snelste op het circuit van Sakhir. Verstappen dook aan het einde van de sessie ruim zeven tienden onder de tijd van wereldkampioen Lewis Hamilton (Mercedes).
De Fransman Pierre Gasly (AlphaTauri) gaf als nummer 3 van de sessie ruim een seconde toe op de Nederlander, wiens Mexicaanse teamgenoot Sergio Pérez de vijfde tijd klokte. Valtteri Bottas, de Fin van Mecercedes, eindigde in de laatste training als vierde.
In de twee trainingen van vrijdag was Verstappen ook steeds de snelste; eerst met 1.31,394 en in de tweede training met 1.30,847. Om 16.00 uur begint de kwalificatie voor de race van zondag. Dan gaan om 17.00 uur de lichten op groen voor de openingsrace van het seizoen in de Formule 1. Verstappen hoopt dit jaar dan eindelijk een einde te kunnen maken aan de hegemonie van Hamilton, die afgelopen seizoen voor de zevende keer wereldkampioen werd.
Meer uit Sport
PALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
1 uur geledenAIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.
4 uur geledenOBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.
4 uur geledenMEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.
5 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De hockeyers hebben de eerste wedstrijd in de Pro League met 5-2 gewonnen van Pakistan. In Santiago del Estero in Argentinië was de ploeg van bondscoach Jeroen Delmee in de tweede helft sterker en maakte met drie treffers in het derde kwart het verschil.
9 uur geledenSANTIAGO DEL ESTERO (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn de Pro League begonnen met een zege op Duitsland. In Santiago del Estero in Argentinië won de ploeg van bondscoach Raoul Ehren met 2-0. Yibbi Jansen en Joosje Burg zorgden voor de doelpunten.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz vond dat Atlético Madrid dinsdag in de Champions League een verdiende zege (2-3) boekte in Eindhoven. "Het begin was voor ons, daarna namen zij het heft in handen", zei Bosz.
15 uur geleden