Verstappen noemt snelheid Red Bull in sprintrace veelbelovend
SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen (Red Bull) was best tevreden met de snelheid die hij had in de sprintrace van de Grote Prijs van Brazilië. De titelverdediger in de Formule 1 eindigde als derde achter de twee coureurs van McLaren, Lando Norris en Oscar Piastri. "Dat was best veelbelovend", zei hij in het flashinterview na de sprintrace.
"Het duurde wat lang voor ik Charles Leclerc voorbij was", zei Verstappen die de Ferrari-coureur pas in de achttiende ronde wist te passeren. "Het is lastig inhalen in een DRS-trein", zei hij over de wagens die allemaal dicht op elkaar reden en daardoor voordeel van elkaar hadden. "Hij maakte een foutje en daardoor kon ik er alsnog voorbij."
Verstappen verwacht dat McLaren nog steeds de snelste auto heeft voor de kwalificatie, die later zaterdag wordt verreden. "Hopelijk kan ik de schade beperken, met de vijf plekken gridstraf die ik heb", zei hij. Door een motorwissel moet hij vijf posities naar achteren in de startopstelling.
Norris won de sprintrace doordat hij voorbij zijn teamgenoot werd gelaten. Hij pakte daarmee 2 punten meer dan Verstappen. "Ik ben er niet trots op, maar we hebben als team goed samengewerkt", zei de Brit. "Het is de uitslag die we wilden en we hebben goede snelheid dus ik kijk uit naar de kwalificatie."
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer tweederde van het totaal aantal beschikbare tickets.
7 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Amerikaan Learner Tien: 6-3 6-7 (5) 6-1 7-6 (3).
11 uur geledenRIJSWIJK (ANP) - Wytse van der Goot (43) is maandag door de Nederlandse Sport Pers (NSP) uitgeroepen tot Sportjournalist van het Jaar 2025. De presentator en commentator van Ziggo Sport is volgens de jury "een liefhebber". "Hij houdt zichtbaar en hoorbaar van voetbal. Dat is bijvoorbeeld te merken in het programma 'Tussen de palen', waarin hij met een oud-voetballer diens loopbaan doorneemt. Wytse is veelzijdig. Hij kan presenteren en interviewen en hij leidt de talkshow Rondo, maar vermoedelijk is hij toch het liefst in het stadion. Met pet", aldus de jury.
1 dag geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is op de Australian Open doorgedrongen tot de kwartfinales. De Italiaan, die de vorige twee edities won, versloeg zonder setverlies zijn als 22e geplaatste landgenoot Luciano Darderi: 6-1 6-3 7-6 (2). Sinner speelt in de volgende ronde tegen de Amerikaan Ben Shelton, die de Noor Casper Ruud in vier sets aan de kant zette: 3-6 6-4 6-3 6-4.
1 dag geleden