Verstappen noemt snelheid Red Bull in sprintrace veelbelovend
SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen (Red Bull) was best tevreden met de snelheid die hij had in de sprintrace van de Grote Prijs van Brazilië. De titelverdediger in de Formule 1 eindigde als derde achter de twee coureurs van McLaren, Lando Norris en Oscar Piastri. "Dat was best veelbelovend", zei hij in het flashinterview na de sprintrace.
"Het duurde wat lang voor ik Charles Leclerc voorbij was", zei Verstappen die de Ferrari-coureur pas in de achttiende ronde wist te passeren. "Het is lastig inhalen in een DRS-trein", zei hij over de wagens die allemaal dicht op elkaar reden en daardoor voordeel van elkaar hadden. "Hij maakte een foutje en daardoor kon ik er alsnog voorbij."
Verstappen verwacht dat McLaren nog steeds de snelste auto heeft voor de kwalificatie, die later zaterdag wordt verreden. "Hopelijk kan ik de schade beperken, met de vijf plekken gridstraf die ik heb", zei hij. Door een motorwissel moet hij vijf posities naar achteren in de startopstelling.
Norris won de sprintrace doordat hij voorbij zijn teamgenoot werd gelaten. Hij pakte daarmee 2 punten meer dan Verstappen. "Ik ben er niet trots op, maar we hebben als team goed samengewerkt", zei de Brit. "Het is de uitslag die we wilden en we hebben goede snelheid dus ik kijk uit naar de kwalificatie."
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.
4 uur geledenORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
1 dag geledenVUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.
1 dag geledenMADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.
1 dag geledenBENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.
1 dag geleden