Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen noemt snelheid Red Bull in sprintrace veelbelovend

Verstappen noemt snelheid Red Bull in sprintrace veelbelovend

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen (Red Bull) was best tevreden met de snelheid die hij had in de sprintrace van de Grote Prijs van Brazilië. De titelverdediger in de Formule 1 eindigde als derde achter de twee coureurs van McLaren, Lando Norris en Oscar Piastri. "Dat was best veelbelovend", zei hij in het flashinterview na de sprintrace.

"Het duurde wat lang voor ik Charles Leclerc voorbij was", zei Verstappen die de Ferrari-coureur pas in de achttiende ronde wist te passeren. "Het is lastig inhalen in een DRS-trein", zei hij over de wagens die allemaal dicht op elkaar reden en daardoor voordeel van elkaar hadden. "Hij maakte een foutje en daardoor kon ik er alsnog voorbij."

Verstappen verwacht dat McLaren nog steeds de snelste auto heeft voor de kwalificatie, die later zaterdag wordt verreden. "Hopelijk kan ik de schade beperken, met de vijf plekken gridstraf die ik heb", zei hij. Door een motorwissel moet hij vijf posities naar achteren in de startopstelling.

Norris won de sprintrace doordat hij voorbij zijn teamgenoot werd gelaten. Hij pakte daarmee 2 punten meer dan Verstappen. "Ik ben er niet trots op, maar we hebben als team goed samengewerkt", zei de Brit. "Het is de uitslag die we wilden en we hebben goede snelheid dus ik kijk uit naar de kwalificatie."

Meer uit Sport

Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

17 uur geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

1 dag geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

1 dag geleden
Voormalig coach van Nadal nieuwe trainer van tennisster Swiatek

DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.

1 dag geleden
Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

1 dag geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

1 dag geleden
Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

2 dagen geleden