
Verstappen niet veel wijzer na trainingen Melbourne
MELBOURNE (ANP) - Max Verstappen is niet heel veel wijzer geworden in de vrije trainingen voor de Grote Prijs van Australië. In de eerste sessie waren er veel onderbrekingen en in de tweede training ging het al snel regenen. "De omstandigheden waren niet geweldig. Ik had weinig grip en het asfalt leek erg glad", zei de tweevoudig wereldkampioen in de Formule 1 na afloop van de trainingen op het circuit van Melbourne.
Verstappen kon maar moeilijk controle krijgen over de banden, zei hij. "De auto voelde wel goed aan, maar ik kan er moeilijk iets zinnigs over zeggen. Door al die onderbrekingen kwam ik nooit echt in een ritme. Er is wel veel data en die gaan we bestuderen", aldus de coureur van Red Bull, die na twee races leider is in het kampioenschap. Hij heeft 1 punt meer dan zijn teamgenoot Sergio Pérez.
De coureurs rijden zaterdag de kwalificatie en zondag de race op circuit Albert Park.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft niet kunnen stunten tegen Jannik Sinner op het masterstoernooi van Rome. De 24-jarige Haarlemmer verloor in twee sets van de Italiaanse nummer 1 van de wereldranglijst: 6-4 6-2.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - De selectie voor de EK turnen eind mei in Leipzig telt twee debutanten, meldt de bond KNGU. Elijah Faverus maakt voor het eerst deel uit van de mannenploeg en Mara Slippens is nieuw bij de vrouwen. De ervaren turnsters Eythora Thorsdottir en Sanna Veerman ontbreken door blessures. Dat geldt ook voor turner Amine Abaidi.
12 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Noortje en Bregje de Brouwer doen deze zomer niet mee aan het EK en WK synchroonzwemmen. Dat meldt zwembond KNZB. De 26-jarige tweelingzussen wonnen vorig jaar bij de Olympische Spelen brons, bij het WK zilver en bij het EK twee keer goud.
19 uur geledenROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft bij zijn rentree op het masterstoernooi van Rome de derde ronde bereikt. De Spaanse nummer 3 van de wereldranglijst won in twee sets van de Serviër Laslo Djere: 7-6 (2) 6-2.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun laatste EK-kwalificatiewedstrijd gewonnen. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson was in Den Bosch met 34-29 te sterk voor Kosovo.
1 dag geledenVLORË (ANP) - Mads Pedersen heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Giro d'Italia. Het was de derde en laatste rit op Albanees grondgebied. Pedersen won eerder de eerste etappe, maar de Deen van de ploeg Lidl-Trek moest de leiderstrui na de tijdrit van zaterdag afstaan aan de Sloveen Primoz Roglic. Na zijn ritzege leidt Pedersen het klassement weer.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - De volleyballers van Orion hebben voor het tweede jaar op rij de landstitel veroverd. De ploeg uit Doetinchem won in de finale van de play-offs de derde wedstrijd van Lycurgus uit Groningen met 3-2 in sets. Daarmee bracht Orion de stand in de best-of-fiveserie op 3-0.
1 dag geleden