Verstappen niet de enige toekomstige optie bij Mercedes
BRACKLEY (ANP) - Max Verstappen staat wel degelijk op de radar bij Mercedes als toekomstige aanwinst, maar hij is niet de enige. "Max is absoluut een gegadigde, maar ik zie een hele groep jonge coureurs die in een Mercedes zouden kunnen rijden in de nabije toekomst", zegt teambaas Toto Wolff van de Duitse renstal in een interview met de Italiaanse editie van Motorsport.com.
Verstappen heeft zijn lot min of meer verbonden aan Red Bull, maar in zijn langjarige contract is wel de clausule opgenomen dat hij naar een ander team mag als Red Bull hem geen auto kan leveren waarin hij de wereldtitel kan veroveren. De Limburger lijkt dit jaar serieuzer dan ooit de strijd aan te kunnen met de Mercedessen, maar vooralsnog heeft Lewis Hamilton hem wel al in drie van de vier tot nog toe verreden grands prix afgetroefd.
Mercedes kijkt naar de toekomstige bezetting, omdat niet zeker is of zevenvoudig wereldkampioen Hamilton en tweede rijder Valtteri Bottas er na dit jaar nog bij zijn. Van beiden loopt het contract na dit jaar af. "Je moet altijd plannen maken voor de toekomst, ook al zijn we loyaal aan onze huidige coureurs. Lewis is nog altijd essentieel voor het succes van ons team. Maar we kijken met een schuin oog naar de jonge garde die het in een Mercedes ook goed zou doen, zoals Esteban Ocon en George Russell", aldus Wolff.
Meer uit Sport
HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
13 minuten geledenMOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.
2 uur geledenMENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
18 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
18 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
21 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
22 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
1 dag geleden