Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen na soevereine zege: we waren goed op alle banden

Verstappen na soevereine zege: we waren goed op alle banden

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen had zondag na zijn zege in de Grote Prijs van São Paulo geen reden tot klagen. "De starts waren erg belangrijk en die waren allebei goed", zei hij over de race die na de start al snel voor een tijdje onderbroken werd na een crash tussen de Deen Kevin Magnussen (Haas) en de Thai Alexander Albon (Williams).

Verstappen was in beide gevallen snel weg en reed onbedreigd op de zege af. "We waren goed op elke band, we creëerden een klein gat. Het lukte vandaag allemaal goed", vervolgde de Limburger, die al een tijdje zeker is van zijn derde wereldtitel.

De Brit Lando Norris werd tweede, wat voor hem ook als een soort overwinning voelde. "Het had niet veel beter gekund, om eerlijk te zijn", sprak de coureur van McLaren. "Ik schoof op van de zesde naar de tweede plek. Dat was een leuke verrassing. De tweede plek is voorlopig het hoogst haalbare. Max lijkt een antwoord te hebben op alles. Dat is jammer voor ons, maar zo is het wel."

Pérez

Fernando Alonso was in zijn Aston Martin in een hevige strijd verwikkeld met Sergio Pérez, de Mexicaanse ploeggenoot van Verstappen, om de derde plek. "Het voelde alsof Pérez 30 minuten lang in mijn nek ademde", aldus Alonso. "Toen hij me passeerde, dacht ik dat ik het podium kon vergeten. Ik vocht terug en het werd nog een gevecht tot aan de streep. Ik ben hier heel blij mee, ook voor het team. De laatste races hadden we het niet makkelijk, dan doet dit ons extra goed."

Ondanks dat hij de derde plek aan Alonso moest laten, deed Pérez met het oog op de WK-stand wel goede zaken. De Mexicaan liep uit op nummer 3 Lewis Hamilton, die als achtste eindigde. Pérez heeft nu 258 punten en Hamilton van Mercedes 226.

Meer uit Sport

Verstappen spreekt van 'positieve stap' na eerste racedag Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.

8 uur geleden
Norris ziet pole in sprintrace Miami als beloning voor team

MIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.

8 uur geleden
Verstappen start als vijfde in sprintrace Miami, pole voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.

8 uur geleden
Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

12 uur geleden
Franse kampioen Godon boekt tweede zege in Ronde van Romandië

ORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.

16 uur geleden
Sinner bereikt voor het eerst finale van tennistoernooi Madrid

MADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.

17 uur geleden
Antonelli ziet aanpassingen in Formule 1 als 'goede eerste stap'

MIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.

1 dag geleden