Verstappen na lastige trainingssessie: soms heb je van die dagen
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen moest in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Canada genoegen nemen met de zesde plaats. De Nederlandse autocoureur van Red Bull zei na afloop dat het niet helemaal lekker liep op het circuit van Montreal. "Het was een lastige sessie, maar soms hebben we van die dagen", aldus de regerend wereldkampioen en leider in de WK-stand.
Verstappen zei dat er nog wel wat werk te doen was. "De auto gaat op dit moment niet fantastisch over de hobbels. Het is nog steeds niet heel erg, maar we moeten zeker een paar dingen verfijnen. Ik denk dat het morgen kan regenen, wat voor een paar verrassingen zal kunnen zorgen in de kwalificatie, en dan is het misschien droog op zondag, dus dat zal ook van invloed zijn".
De Brit Lewis Hamilton zette met zijn Mercedes de snelste tijd neer bij de training, al was hij ook niet helemaal tevreden. "De auto voelde niet slecht, maar we hebben zeker nog wat werk te doen. Het is hobbelig, maar ik denk dat iedereen daarmee worstelt. Dit is voor ons zeker weer een stap vooruit. Ik merk ook zeker wat van de verbeteringen die we in Monaco hebben gekregen", zei de zevenvoudig wereldkampioen.
Voor de autocoureurs staat zaterdag de kwalificatietraining op het programma.
Meer uit Sport
ROSMALEN (ANP) - Oud-winnaar Alex de Minaur doet volgende week opnieuw mee aan het tennistoernooi in Rosmalen. De organisatie van het Libéma Open heeft de nummer 7 van de wereld een wildcard gegeven, waardoor het aantal top 10-spelers op drie uitkomt. Eerder zegden de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Rus Daniil Medvedev hun deelname al toe aan het grastoernooi op het Autotron.
11 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Sportief directeur Grischa Niermann vertrekt bij Visma - Lease a Bike, bevestigt de Nederlandse wielerploeg. Ploegleider Marc Reef neemt zijn functie per 1 september over.
12 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Shorttracker Itzhak de Laat beëindigt zijn loopbaan. Dat meldt schaatsbond KNSB. De 31-jarige De Laat nam deel aan de Olympische Winterspelen van 2018, 2022 en 2026.
12 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft Sorana Cîrstea (36) in de kwartfinale van Roland Garros gedeclasseerd. De 19-jarige Russische won in Stadion Philippe-Chatrier in minder dan een uur afgetekend in twee sets van de 36-jarige Roemeense: 6-0 6-3. Andrejeva speelt in de halve finale tegen de winnares van het Oekraïense onderonsje tussen Jelina Svitolina en Marta Kostjoek.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Europees kampioenschap waterpolo voor vrouwen is in 2028 opnieuw in Eindhoven. Het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion was in 2024 ook al het decor van de strijd om de Europese titel, toen gewonnen door de waterpolosters van Oranje.
13 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.
1 dag geledenWARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.
1 dag geleden