Verstappen na eerste rondjes in nieuwe Red Bull: heerlijk gevoel
SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft woensdag zijn eerste rondjes mogen rijden in de raceauto die Red Bull heeft gebouwd voor het komende seizoen in de Formule 1. Hij kroop achter het stuur van de RB16B op circuit Silverstone in Engeland. "Het is altijd lekker om weer in een Formule 1-auto te rijden. De eerste keer dat je de pitstraat uitrijdt geeft zo'n geweldig gevoel", zei de Nederlander.
De regels van de Formule 1 verbieden testwerk in de nieuwste wedstrijdbolide en staan alleen wat promotierondjes toe. De coureurs mogen voor het eerst serieus rijden in de auto voor dit seizoen tijdens de officiële testraces in Bahrein van 12 tot en met 14 maart.
Testen in een minstens twee jaar oude auto mag wel, dus stapte Verstappen eerst in de bolide van Red Bull uit 2019. "Ik heb eerst in de RB15 gereden. Het was om er even in te komen na de winterpauze", zei Verstappen, die vorig jaar de laatste race in Abu Dhabi op 13 december won. "Daarna ben ik in de nieuwe auto gesprongen, de RB16B. Op dit soort dagen gaat het er vooral om jezelf vertrouwd te maken met de auto en de motor en ervoor te zorgen dat alles soepel draait. Ik wil zo goed mogelijk voorbereid zijn op de testraces in Bahrein."
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
37 minuten geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
6 uur geleden