Verstappen moppert over Red Bull-auto: er is niet mee te rijden
LOSAIL (ANP) - Max Verstappen had na de sprintrace bij de Grote Prijs van Qatar geen goed woord over voor zijn Red Bull-auto. "Er is niet mee te rijden. Geen grip en op koude banden is dat nog minder", verklaarde de Nederlander bij Viaplay zijn slechte start. Verstappen viel bij de start terug van de zesde naar de negende plaats en eindigde uiteindelijk als achtste.
"Het is alsof ik in een rallyauto rijd. Ik had beter met mijn vader mee kunnen doen in de Spa Rally, dan had ik meer kans gehad", verwees de viervoudig wereldkampioen naar zijn vader Jos, die een nieuwe carrière in de rallysport heeft ontdekt.
Verstappen hoeft zich niet heel druk te maken over zijn uitslagen, want hij verzekerde zich vorige week in Las Vegas van zijn vierde wereldtitel. Maar de Nederlander is eerzuchtig en wil altijd vooraan rijden. "We zullen nog wel proberen wat aan te passen aan de auto, maar ik verwacht geen wonderen", aldus Verstappen, die later zaterdag nog de kwalificatie moet rijden voor de hoofdrace op zondag. De Grote Prijs van Qatar is de voorlaatste race van het seizoen.
Meer uit Sport
DEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
3 uur geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
8 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
23 uur geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
23 uur geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
1 dag geledenANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.
1 dag geleden