Verstappen moppert over Red Bull-auto: er is niet mee te rijden
LOSAIL (ANP) - Max Verstappen had na de sprintrace bij de Grote Prijs van Qatar geen goed woord over voor zijn Red Bull-auto. "Er is niet mee te rijden. Geen grip en op koude banden is dat nog minder", verklaarde de Nederlander bij Viaplay zijn slechte start. Verstappen viel bij de start terug van de zesde naar de negende plaats en eindigde uiteindelijk als achtste.
"Het is alsof ik in een rallyauto rijd. Ik had beter met mijn vader mee kunnen doen in de Spa Rally, dan had ik meer kans gehad", verwees de viervoudig wereldkampioen naar zijn vader Jos, die een nieuwe carrière in de rallysport heeft ontdekt.
Verstappen hoeft zich niet heel druk te maken over zijn uitslagen, want hij verzekerde zich vorige week in Las Vegas van zijn vierde wereldtitel. Maar de Nederlander is eerzuchtig en wil altijd vooraan rijden. "We zullen nog wel proberen wat aan te passen aan de auto, maar ik verwacht geen wonderen", aldus Verstappen, die later zaterdag nog de kwalificatie moet rijden voor de hoofdrace op zondag. De Grote Prijs van Qatar is de voorlaatste race van het seizoen.
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft door autoproblemen genoegen moeten nemen met de 38e plaats bij de 24 uur van de Nürburgring. De Mercedes-AMG GT3 van het team van de Nederlander ging aan de leiding met nog ruim drie uur te gaan, maar moest daarna de pits opzoeken.
1 uur geledenSAN SEBASTIÁN (ANP/BELGA) - Wielrenster Mischa Bredewold heeft de Ronde van Baskenland voor vrouwen op haar naam geschreven. De 25-jarige Nederlandse van SD Worx - Protime behield haar leidende positie in de derde en laatste etappe met start en finish in San Sebastián. De Poolse Dominika Włodarczyk won de laatste rit.
2 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.
4 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.
8 uur geledenROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.
18 uur geledenBORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.
22 uur geledenFERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.
22 uur geleden