Verstappen moppert over Red Bull-auto: er is niet mee te rijden
LOSAIL (ANP) - Max Verstappen had na de sprintrace bij de Grote Prijs van Qatar geen goed woord over voor zijn Red Bull-auto. "Er is niet mee te rijden. Geen grip en op koude banden is dat nog minder", verklaarde de Nederlander bij Viaplay zijn slechte start. Verstappen viel bij de start terug van de zesde naar de negende plaats en eindigde uiteindelijk als achtste.
"Het is alsof ik in een rallyauto rijd. Ik had beter met mijn vader mee kunnen doen in de Spa Rally, dan had ik meer kans gehad", verwees de viervoudig wereldkampioen naar zijn vader Jos, die een nieuwe carrière in de rallysport heeft ontdekt.
Verstappen hoeft zich niet heel druk te maken over zijn uitslagen, want hij verzekerde zich vorige week in Las Vegas van zijn vierde wereldtitel. Maar de Nederlander is eerzuchtig en wil altijd vooraan rijden. "We zullen nog wel proberen wat aan te passen aan de auto, maar ik verwacht geen wonderen", aldus Verstappen, die later zaterdag nog de kwalificatie moet rijden voor de hoofdrace op zondag. De Grote Prijs van Qatar is de voorlaatste race van het seizoen.
Meer uit Sport
BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.
9 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.
1 dag geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.
1 dag geledenDEN HAAG (ANP/BELGA) - Tennisster Iga Swiatek heeft met Francisco Roig een nieuwe coach gevonden. De 58-jarige Spanjaard was jarenlang trainer van toptennisser Rafael Nadal.
1 dag geledenZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
1 dag geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
2 dagen geleden