Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen mogelijk begin oktober in Qatar al wereldkampioen

Verstappen mogelijk begin oktober in Qatar al wereldkampioen

ZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen kan zijn derde achtereenvolgende wereldtitel in de Formule 1 mogelijk al snel vieren. De voorsprong van de 25-jarige coureur van Red Bull op zijn Mexicaanse ploeggenoot Sergio Pérez liep dankzij zijn zege in de Grote Prijs van Nederland nog verder op. Verstappen heeft, met nog negen races te gaan, 138 punten meer (339 om 201).

Dit seizoen zijn er in alle races samen nog 258 punten te verdienen. Afgaande op het gemiddeld aantal punten dat Verstappen en Pérez dit seizoen pakken, heeft de Nederlander na de Grote Prijs van Qatar zo'n grote voorsprong dat hij niet meer in te halen is. Om in Lusail de titel al veilig te stellen, heeft hij een voorsprong van 147 punten nodig.

De GP van Qatar is van 6 tot en met 8 oktober. Eerst rijden de Formule 1-coureurs in september nog in Italië, Singapore en Japan. Na Qatar zijn er nog vijf wedstrijden, in de Verenigde Staten, Mexico, Brazilië, weer de Verenigde Staten en Abu Dhabi.

Verstappen won vorig jaar de wereldtitel in Japan na de achttiende van 22 races. Een jaar eerder gebeurde dat tijdens de laatste race in Abu Dhabi.

Meer uit Sport

Djokovic op mastertoernooi van Parijs ten onder tegen Hijikata

PARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.

2 uur geleden
Zverev verliest in Parijs als nummer 1 van Musetti

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.

5 uur geleden
Spaanse tennisheld Nadal benoemd in bestuur Real Madrid

MADRID (ANP) - De Spaanse tennisheld Rafael Nadal is benoemd in het bestuur van de roemrijke voetbalclub Real Madrid. "Voor Real Madrid en de gehele gemeenschap is het een enorme eer dat een persoonlijkheid van zijn kaliber, een icoon van de Spaanse en mondiale sport, toetreedt tot het bestuur van de club", laat Real weten op zijn website.

8 uur geleden
Paul stopt met boksen als hij volgend gevecht verliest

LONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.

9 uur geleden
Advies dartslegende Taylor aan Littler: speel en wen aan publiek

BERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.

11 uur geleden
Formule 1-team Haas zet nieuwkomer Câmara al in GP Brazilië in

SÃO PAULO (ANP) - Formule 1-team Haas laat de Braziliaanse nieuweling Rafael Câmara komt weekendeinde al debuteren in de Grote Prijs van Brazilië. De Amerikaanse renstal maakte tevens bekend dat de Fransman Esteban Ocon dit jaar niet meer zal rijden.

23 uur geleden
Bokspartij Verhoeven bij titelgevecht in Cardiff gaat niet door

CARDIFF (ANP) - Rico Verhoeven zal niet in het voorprogramma optreden bij het boksgevecht tussen de Britse zwaargewichten Tyson Fury en Anthony Joshua. De jarenlange wereldkampioen in het kickboksen zou op 11 december in Cardiff tegen de Amerikaanse oud-wereldkampioen Deontay Wilder boksen, maar in de onderhandelingen kwam het niet tot een akkoord. Dat bevestigde Verhoevens manager.

1 dag geleden