Verstappen moet in de achtervolging op Hamilton in Qatar
DOHA (ANP) - Max Verstappen gaat zondagmiddag vanaf 15.00 uur Nederlandse tijd in de achtervolging op Lewis Hamilton. De Brit begint na zijn zege van vorige week en zijn indrukwekkende kwalificatie als favoriet aan de Grote Prijs van Qatar.
Verstappen verzekerde zich tijdens de kwalificatie van de tweede startplek, maar de Nederlander wacht mogelijk een gridstraf. Hij moet zich om 11.00 uur Nederlandse tijd verantwoorden bij de stewards voor het mogelijk negeren van gele vlaggen tijdens de kwalificatie op zaterdag.
De ploeggenoot van Verstappen, de Mexicaan Sergio Pérez, stelde teleur in de kwalificatie en start als elfde. Valtteri Bottas, de stalgenoot van Hamilton, begint vanaf de derde startplek.
De Grote Prijs van Qatar is nieuw op de kalender. Er zijn na dit weekend nog twee races te gaan: in Saudi-Arabië en Abu Dhabi. De voorsprong van Verstappen bedraagt nog 14 punten. De winnaar van de race ontvangt 25 punten, de nummer 2 18 punten.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
2 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
14 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
18 uur geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
23 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
1 dag geleden