Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen moet in de achtervolging op Hamilton in Qatar

Verstappen moet in de achtervolging op Hamilton in Qatar

DOHA (ANP) - Max Verstappen gaat zondagmiddag vanaf 15.00 uur Nederlandse tijd in de achtervolging op Lewis Hamilton. De Brit begint na zijn zege van vorige week en zijn indrukwekkende kwalificatie als favoriet aan de Grote Prijs van Qatar.

Verstappen verzekerde zich tijdens de kwalificatie van de tweede startplek, maar de Nederlander wacht mogelijk een gridstraf. Hij moet zich om 11.00 uur Nederlandse tijd verantwoorden bij de stewards voor het mogelijk negeren van gele vlaggen tijdens de kwalificatie op zaterdag.

De ploeggenoot van Verstappen, de Mexicaan Sergio Pérez, stelde teleur in de kwalificatie en start als elfde. Valtteri Bottas, de stalgenoot van Hamilton, begint vanaf de derde startplek.

De Grote Prijs van Qatar is nieuw op de kalender. Er zijn na dit weekend nog twee races te gaan: in Saudi-Arabië en Abu Dhabi. De voorsprong van Verstappen bedraagt nog 14 punten. De winnaar van de race ontvangt 25 punten, de nummer 2 18 punten.

Meer uit Sport

Verstappen krijgt bij Red Bull met McCullough nieuwe hoofd racing

MILTON KEYNES (ANP/RTR) - Max Verstappen krijgt volgend seizoen bij Red Bull met Tom McCullough een nieuwe hoofd racing. Dat maakte de Formule 1-renstal dinsdag bekend. De 50-jarige Brit komt over van Aston Martin.

24 minuten geleden
WK-leider Antonelli start bij GP Italië achteraan om motorwissel

MONZA (ANP) - Formule 1-coureur Kimi Antonelli van Mercedes start zondag bij de Grote Prijs van Italië achteraan op de grid. De Italiaanse WK-leider krijgt de straf vanwege een motorwissel voor de race op Monza. Dat maakte teambaas Toto Wolff bekend in een voorbeschouwing op de website van Mercedes.

2 uur geleden
Wielrenner Tronchon sprint naar zege in tiende etappe Vuelta

ELCHE DE LA SIERRA (ANP) - Wielrenner Bastien Tronchon heeft de tiende etappe van de Vuelta op zijn naam geschreven. De Fransman van Groupama - FDJ United was na een heuvelrit over een kleine 185 kilometer tussen Alcaraz en Elche de la Sierra de snelste van een uitgedund peloton.

4 uur geleden
Banks twee jaar langer bondscoach Nederlandse volleyballers

UTRECHT (ANP) - Joel Banks blijft bondscoach van de Nederlandse volleyballers. Het contract met de 51-jarige Brit is met twee jaar verlengd, laat de Nederlandse volleybalbond Nevobo weten.

12 uur geleden
Oud-winnares Świątek begint overtuigend aan US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Iga Świątek is overtuigend begonnen aan de US Open. De Poolse oud-winnares versloeg in de eerste ronde de Chinese Wang Xiyu in twee sets: 6-2 6-3.

12 uur geleden
Tennisser Griekspoor onderuit tegen Shelton op US Open

NEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor is in de eerste ronde van de US Open gestrand. De beste tennisser van Nederland verloor in New York in vier sets (1-6 6-1 7-6 6-2) van de Amerikaan Ben Shelton, de nummer 9 van de wereldranglijst.

17 uur geleden
Alcaraz boekt op US Open simpele zege bij rentree in enkelspel

NEW YORK (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft eenvoudig de tweede ronde bereikt op de US Open. De als tweede geplaatste titelverdediger was in New York met 6-4 6-4 6-4 te sterk voor de Rus Roman Safiullin. De tweevoudig winnaar van het grandslamtoernooi treft in de volgende ronde de Portugees Jaime Faria.

23 uur geleden