Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Verstappen: moeilijk om dit succes volgend jaar te herhalen

Verstappen: moeilijk om dit succes volgend jaar te herhalen

ABU DHABI (ANP) - Voor het derde jaar op rij heeft Max Verstappen de slotrace van het Formule 1-seizoen in Abu Dhabi op zijn naam geschreven. De Nederlander, die al weken geleden zijn wereldtitel prolongeerde, vierde zondag op het Yas Marina-circuit zijn vijftiende overwinning. "Vijftien keer winnen in één seizoen is ongelooflijk", zei Verstappen, die naast een beker ook een winnaarsmedaille kreeg. Vanaf nu gebeurt dat bij iedere race in de Formule 1.

De 25-jarige kopman van Red Bull vertrok in Abu Dhabi vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen. Verstappen gaf de leiding alleen even uit handen na zijn pitsstop. "Het ging vooral om bandenmanagement. Op de medium-banden ging het goed; op de harde banden was het een kwestie van goed managen tot het einde. Het was een heel plezierig jaar met het team. Het is heel moeilijk om dit succes volgend jaar te herhalen. Maar tegelijkertijd is het wel een goede motivatie om het dan opnieuw heel goed te doen", aldus Verstappen, die door een deel van de toeschouwers werd uitgefloten tijdens zijn interview op de baan. Mogelijk namen de fans het Verstappen kwalijk dat hij vorige week in Brazilië weigerde om teamgenoot Sergio Pérez voorbij te laten.

Meer uit Sport

Wielrenner Laurance wint derde etappe Ronde van Baskenland

BASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.

16 uur geleden
Tennissters met 2-1 onderuit tegen Hongarije in BJK Cup

OEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).

17 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar zege in Scheldeprijs

SCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.

19 uur geleden
Tennisser Medvedev onderuit in Monaco zonder een game te winnen

MONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.

21 uur geleden
China onderzoekt cyberpesten olympisch schoonspringkampioene Quan

HONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.

22 uur geleden
Bonus voor 116 Russische sporters die Winterspelen misten

MOSKOU (ANP/RTR) - Rusland gaat 116 sporters die dit jaar niet konden deelnemen aan de Winterspelen van Milaan-Cortina een geldbedrag geven. De hoogte ervan werd niet bekendgemaakt.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

1 dag geleden